„Skynet“ televizijos žiūrovams – šūsnis naujų kanalų rinkinių

Publikuota: 2016 m. rugsėjo 1 d. ketvirtadienis

Išmaniosios „Skynet“ televizijos kūrėjai šį rudenį kviečia pasitikti su geromis naujienomis ir pristato net 7 atnaujintus kanalų rinkinius. Nuo rugsėjo 1 dienos žiūrovai galės rinktis ir mėgautis šiais naujais papildomais rinkiniais: „Vaikams“, „Laisvalaikio“, HD, „Filmų“, „Disney vaikams“, „Viasat dokumentika“ ir „Muzikinis“.

Anot „Skynet“ produkto vadovo Povilo Keburio, rinkinių sudėtis atnaujinta išanalizavus klientų poreikius ir kanalų žiūrimumą. „Atnaujindami kanalų rinkinius, siekėme, kad jie tiktų daugeliui žiūrovų. Turime du nuotaikingus rinkinius mažiesiems, HD rinkinį išskirtinės kokybės mėgėjams, turiningam laisvalaikiui skirtą puikų rinkinį „Laisvalaikio“, specializuotų rinkinių besidomintiems kinu, muzika, mokslu. Tikimės, kad mūsų pasiūlytos naujovės leis klientams dar paprasčiau ir patogiau mėgautis kokybišku TV turiniu“, – sakė P. Keburis.

Mažuosius žiūrovus turėtų pradžiuginti rinkinyje „Vaikams“ rodomi net du profesionaliai lietuvių kalba įgarsinti kanalai: „JimJam“ ir „KidZone+ HD“ (bus rodomas nuo spalio). Tai atsakingai ir kruopščiai atrinktas turinys, kokybiška animacija, populiarūs vaikiški serialai, lavinamosios ir nuotykinės laidelės.

Negalintiems gyventi be gero kino rekomenduojamas „Filmų“ rinkinys. Čia žiūrovai ras ne tik jau pamėgtus lietuviškai įgarsintus kanalus „Balticum Auksinis“ ir „Balticum Platinum“, bet ir originalo bei lietuvių ir rusų kalbomis retransliuojamą „FilmZone“, populiariuosius „CBS Drama“, AMC ir kt.

Televizijos kūrėjai siūlo ir naują patrauklų „Laisvalaikio“ rinkinį. Jis patiks smalsiesiems ir nuolat norintiems išmokti ko nors naujo. Keliautojams pravers kanalas „Travel“, tobulinantiems anglų kalbos žinias – „English Club“, kulinarijos aistruoliams – „Food Network“, sveikuoliams – „Zdrovoje TV“ (planuojama pradėti rodyti artimiausiu metu). Ir tai dar tikrai ne viskas, ką rasite šiame rinkinyje!

Na, o vertinantys išskirtinę vaizdo kokybę kviečiami žiūrėti HD rinkinį. Čia žiūrovai ras vienintelį lietuvišką TV kanalą sporto tematika „Sport 1 HD“, kurį žiūrėdami pasijus tarsi patys sėdėtų tribūnoje ir stebėtų varžybas gyvai. Mažiesiems čia siūlomas lietuviškai įgarsintas kanalas „KidZone+ HD“, kuriame gausu populiarių animacinių serialų ir filmų. Kino juostų iš viso pasaulio originalo ir lietuvių kalbomis pasiūlys „FilmZone+ HD“ kūrėjai. O kur dar žiūrovų jau pamėgti „Eurosport HD“, „Animal Planet HD“, „Discovery Science HD“ ir kt...

Išmanioji „Skynet“ televizija vilniečiams siūlo rinktis pagrindinį ir papildomus teminius rinkinius – iš viso daugiau nei 100 įvairios tematikos ir skirtingomis kalbomis transliuojamų kanalų. Be to, žiūrovai gali naudotis daugybe patrauklių papildomų funkcijų: peržiūrėti mėgstamos laidos ar filmo įrašą, realiuoju laiku atsukti žiūrimą programą, televizoriaus ekrane naršyti internetą, peržiūrėti orų prognozę ir kt.  

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha