Amerikiečiai bankų skyrius vertina labiau nei mobiliąją bankininkystę

Publikuota: 2017 m. gegužės 3 d. trečiadienis

Bendrovė „JD Power“  apklausė 78 tūkstančius JAV bankų klientų, siekdama išsiaiškinti mobiliosios  bankininkystės populiarumą. Tyrimas parodė, kad 48 proc. jaunimo naudojasi bankų paslaugomis per mobiliuosius telefonus. Tačiau klientų, kurie lankosi bankų skyriuose bent kartą per mėnesį, skaičius siekia 71 proc.

Apklausa taip pat parodė, kad klientams vis dar maloniau susitvarkyti finansinius reikalus bankų skyriuose, nei per mobiliuosius telefonus. Labiausiai patenkinti bankų paslaugomis tie, kurie naudojasi ir mobiliąja bankininkyste, ir užsuka į bankų skyrius. Daugiau nei 75 proc. naujų sąskaitų vis dar atidaroma bankų filialuose.

„JD Power“ analitikai mano, kad mobilioji bankininkystė svarbi šiuolaikiniam bankui, ypač besiorientuojančiam į „Milenium“ kartą, uždirbančią daugiau nei 80 tūkst. dolerių per metus. 64 proc. šio segmento turi bankinę sąskaitą, susietą su mobiliąja bankininkyste. Į bankų skyrius žmonės daugiausia kreipiasi, siekdami išspęsti problemas, neaiškius klausimus, tačiau jaunoji karta netgi ir šiuo atveju jau mėgina rasti atsakymus naudodamasi socialiniais tinklais, interneto pokalbių programomis.

 

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »