Ateityje atsiskaitysime išmaniaisiais laikrodžiais ir drabužiais

Publikuota: 2016 m. vasario 25 d. ketvirtadienis

Jau po kelerių metų dėvimieji įrenginiai bus ypač populiari atsiskaitymo priemonė. Žmonės atsiskaitys per išmaniąsias apyrankes, laikrodžius, įvairius aksesuarus ir net drabužius. Kompanijos „MasterCard“ ataskaitoje prognozuojama, kad tokio tipo atsiskaitymų apimtis 2020 m. sudarys 500 mlrd. JAV dolerių. Palyginimui – 2014 m. atsiskaitymų kortelėmis apimtis sudarė 2,1 trln. dolerio.

„MasterCard“ ištyrė 2 mln. socialinių tinklų pranešimų ir išsiaiškino, kad dauguma naudotojų norėtų mobilesnių atsiskaitymo būdų. Barselonoje vykstančiame „Mobile World Congress 2016“ kompanija „MasterCard“ paskelbė apie partnerystę su interneto saugumo sistemų tiekėju „WISeKey“. Įmonės visų pirma numato kartu gaminti elitinius laikrodžius su atsiskaitymo funkcijomis. Be to, bendradarbiaujant su „WISeKey“, bus įmanoma įgyvendinti atsiskaitymo funkcijas bet kokiame dėvimajame įrenginyje.

„MasterСard“ atstovai teigia, kad dėvimoji elektronika ateityje atliks daugiau nei vieną funkciją, ir tai laiko vienu iš savo didžiausių uždavinių.

 

Šaltinis: psm7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »