Banko SNORAS indėlininkų patogumui patobulinta prašymo išmokėti draudimo išmoką SEB banke forma

Publikuota: 2011 m. gruodžio 2 d. penktadienis

Norėdamas buvusiems banko SNORAS indėlininkams palengvinti ir pagreitinti prašymo išmokėti indėlių draudimo išmoką SEB banke pateikimo procesą, SEB bankas patobulino šio prašymo formą. Prašymus pildant SEB banko padaliniuose asmeninė informacija didžiosiomis raidėmis bus pateikiama specialiuose langeliuose. Be to, į SEB banko skyrius galima atnešti iš anksto ne tik ranka, bet ir naudojantis kompiuteriu užpildytą, o vėliau ir atspausdintą, prašymą.

Tie banko SNORAS indėlininkai, kurie nesinaudoja SEB banko paslaugų internetu sistema, patobulintą prašymo formą gali rasti SEB banko interneto svetainėje www.seb.lt/snoroindelininkams arba artimiausiame SEB banko klientų aptarnavimo skyriuje. SEB banko interneto svetainėje esančią formą galima ne tik atsispausdinti ir tuomet užpildyti ranka, bet ir surašyti duomenis naudojantis kompiuteriu, o tuomet atsispausdinti. Užpildytą prašymo formą SEB bankui pateikti galima bet kuriame SEB banko klientų aptarnavimo skyriuje.

Banko „Snoras“ indėlininkai, kurie yra ir SEB banko klientai bei naudojasi banko paslaugų internetu sistema, prašymą išmokėti draudimo išmoką gali pateikti SEB banko paslaugų internetu sistema – užpildžius prašymą internetu, jiems SEB banko skyriuje apsilankyti nereikia.

Tie banko SNORAS indėlininkai, kurie pageidauja išmokas SEB banke gauti grynaisiais pinigais, prašymus bankui pateikti kol kas negali – jie galės tai atlikti tuomet, kai bus paskelbta viešai, kad bus pradėtos mokėti indėlių draudimo išmokos.

Primename, kad valstybės įmonei „Indėlių ir investicijų draudimas“ pasirinkus SEB banką draudimo išmokų banko SNORAS indėlininkams administratoriumi, SEB banke gyventojai ir Vilniaus regiono įmonės gali pateikti prašymus pervesti draudimo išmoką į SEB banke ar kitame Lietuvoje veikiančiame banke esančią sąskaitą.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje (18)

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »