Bekontakčiai mokėjimai diegiami į didelius ekranus

Publikuota: 2016 m. balandžio 26 d. antradienis

Mokėjimo terminalų gamintoja „Ingenico Group“ („Ingenico“) įsigijo jauną bendrovę „Think&Go“ ir jos NFC pagrindu sukurtą technologiją „Screen commerce“, pritaikytą dideliems skaitmeniniams ekranams.

„Ingenico“ atstovai mano, kad tai ateities mokėjimų technologija. Didžiuliame jutikliniame ekrane, stovinčiame prekybos centre ar oro uoste, bus galima ne tik gauti dominančią informaciją apie produktus, paslaugas, renginius, tvarkaraščius, bet ir jame iš karto atsiskaityti už paslaugas bekontakčiu būdu. Pirkėjas, priartinęs prie ekrano bekontaktę kortelę ar išmanųjį telefoną, galės nusipirkti norimą produktą, susimokėti už paslaugas ar įsigyti lėktuvo bilietą.

„Platiname mokėjimo terminalus jau daugybę metų, o dabar pastebime daiktų interneto ir prijungtų įrenginių sužadintą naujų mokėjimo būdų poreikį“ ,– sako „Ingenico“ inovacijų viceprezidentas  ir laboratorijos „Ingenico Labs“ vadovas Michel Leger.

„Screen commerce“ kol kas tikrai nepakeis įprastų atsiskaitymo terminalų parduotuvėse, tačiau išplės atsiskaitymo galimybes, ypač prekybos centrams, kurie panaudodami šiuos ekranus galės sėkmingiau įgyvendinti įvairias pardavimo akcijas.

Šis atsiskaitymo būdas gali pakeisti iki šiol lojalumo programoms naudojamus QR kodus, kuriuos atsispausdinę pirkėjai gali gauti nuolaidų ar nemokamų prekių. Manoma, kad „Screen commerce“ yra patogesnė alternatyva.

„Ingenico“ planuoja naujuosius atsiskaitymo ekranus diegti geležinkelio stotyse, oro uostuose, metro ir prekybos centruose tų šalių, kuriose jau išpopuliarėję bekontakčiai mokėjimai.

Šaltinis: psm7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Mokėjimo terminalai stovi ir cerkvėse

Italijos cerkvėse stovi mokėjimo terminalai, kuriuose susimokėjus kreditine kortele, galima nusipirkti žvakutę. skaityti »

Gerk ir susimokėk už kelionę buteliu

Kelias dienas Londone už važiavimą metro buvo galima susimokėti... buteliu. skaityti »

Biometrijos technologijos daugiausiai naudojamos Azijoje

HSBC ataskaita „Trust in Technology“ parodė, kad Azija ir Artimieji Rytai lenkia Vakarų Europą biometrinės identifikacijos būdų naudojimu. skaityti »

Prekes bus galima įsigyti per virtualiosios realybės akinius

Mokėjimo procesų bendrovė „WorldPay“ sukūrė sistemą, kuria naudojantis per virtualiosios realybės įrenginį bus galima atlikti finansines operacijas. skaityti »

Rusijoje bankomatai klientus pažins iš veido

Stambiausi Rusijos bankai planuoja įdiegti į savo bankomatus sistemą, kuri pažins klientus iš veido. skaityti »

Lietuvoje populiarėja tarpusavio skolinimosi platformos

2017 m. pirmąjį ketvirtį toliau mažėjo gyventojams suteiktų naujų vartojimo kreditų skaičius, tačiau šiuos kreditus irgi teikiančios tarpusavio skolinimo platformos skolinimo apimtį sparčiai didino. skaityti »

Biometrinių atsiskaitymų patrigubės

„Juniper Research“ tyrimo duomenimis, mobiliųjų atsiskaitymų, kuriems atlikti naudojami biometriniai duomenys, šiemet išaugs iki 2 mlrd. dolerių. skaityti »

Šveicarijoje bus naudojama bendra bankomatų operacinė sistema

Šveicarijos bankai diegia standartizuotą operacinę sistemą, skirtą visiems šalies bankomatams. skaityti »

Išgėrei per daug – negalėsi pasinaudoti mokėjimo kortelėmis

Sukurta mobilioji programėlė „DrnkPay“, padėsianti kovoti su priklausomybe nuo alkoholio. skaityti »

Virtualiosios valiutos „Ethereum“ vertė staigiai išaugo

„Ethereum“ kaina per parą išaugo 25 proc. Dar metų pradžioje ši virtualioji valiuta kainavo vos 8 dolerius. „Ethereum“ išpopuliarino gamintojai ir verslo klientai. skaityti »