Buvę Ūkio banko klientai ir toliau gali naudotis vertybinių popierių prekybos platforma „Eta banke“

Publikuota: 2013 m. kovo 30 d. šeštadienis

Šiaulių bankas buvusiems Ūkio banko klientams atnaujino galimybę prekiauti Baltijos šalių įmonių akcijomis realiu laiku, naudojantis vertybinių popierių prekybos platforma „Eta banke“. Šiaulių bankas perimtą ir dabar jam priklausančią minėtą platformą klientų patogumui nuolat vystys ir papildys naujomis  funkcijomis.

Visi buvę Ūkio banko klientai, kurie turi prieigas prie elektroninės bankininkystės sistemos „Eta bankas“ ir anksčiau prekiavo vertybinių popierių platformoje, ten pat ras visą anksčiau Ūkio banke saugotą savo vertybinių popierių portfelį. Šiems klientams daugiau nereikia atlikti jokių veiksmų, susijusių su portfelio perkėlimu – portfelis iš Ūkio banko perkeltas nemokamai.

Platformoje teikiamos funkcijos išliko nepakitusios – kaip ir anksčiau klientai gali atlikti pavedimų teikimą, greitą pavedimų teikimą, gali stebėti pavedimų būklę ir portfelio struktūrą, sandorių istoriją, į operacijoms su vertybiniais popieriais skirtas sąskaitas gali persivesti lėšas tiek iš savo sąskaitų Šiaulių banke, tiek iš kitų bankų.

Jeigu klientai turi prieigą prie elektroninės bankininkystės sistemos „Eta bankas“, tačiau nėra sudarę  Investicinių paslaugų teikimo sutarties, jie tai gali padaryti „Eta banko“ meniu skiltyje „Investavimas“. Toje pačioje meniu skiltyje klientai gali savo sutartis atnaujinti.

Primename, kad, kaip jau buvo skelbta anksčiau, į Šiaulių banką nebuvo perkelti Ūkio banko išleisti vertybiniai popieriai ir Ūkio banko investicinių fondų vienetai.

Klientams linkime sėkmingų investicijų ir kviečiame naudotis Šiaulių banko vertybinių popierių prekybos platforma, prekiaujant Baltijos šalių įmonių akcijomis.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »