„Citadele“ bankas išrinktas populiariausiu Latvijos prekių ženklu Lietuvoje 2012 metais

Publikuota: 2013 m. birželio 11 d. antradienis

Latvijos įmonių rūmuose vykusiame „Nameja Balva 2013“ („Nameisio žiedas 2013“) konkurso apdovanojimų renginio metu „Citadele“ prekės ženklas paskelbtas populiariausiu Latvijos prekės ženklu Lietuvoje 2012 metais.

„Citadele“ bankas surinko daugiausiai viešai organizuotos apklausos internetu dalyvių balsų. Konkurse taip pat dalyvavo Latvijos įmonės Lietuvoje, kurių prekių ženklai yra puikiai žinomi: „airBaltic“, „Laima“, „Dzintars“, „Selga“, „Grifs AG“ ir kt. Populiariausio Latvijos prekių ženklo Lietuvoje tyrimu buvo siekta išsiaiškinti Lietuvos gyventojų nuomonę, koks Latvijos prekių ženklas Lietuvoje 2012 metais buvo populiariausias.

„Citadele“ banko, kaip populiariausio Latvijos prekės ženklo Lietuvoje įvertinimas mums reiškia labai daug, kadangi „Citadele“ vardas Lietuvoje dar yra gana naujas – šiam prekės ženklui š.m. rugpjūtį tesukaks trys metai. Lietuvos gyventojai, balsuodami už „Citadele“ banko prekės ženklą, ne tik įvardijo, kad žino šį prekės ženklą, bet ir išreiškė pasitikėjimą banko teikiamomis paslaugomis, jų kokybe Nuoširdžiai dėkojame Klientams, Partneriams ir visiems, balsavusiems už „Citadele“ prekės ženklą. Tai mus dar labiau įkvepia kurti kuo didesnę vertę klientui sukuriančias paslaugas“, – teigia AB „Citadele“ banko Valdybos pirmininkė, Administracijos vadovė Alma Vaitkunskienė.

Jau septintus metus iš eilės Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje ir Latvijos Įmonių rūmai Lietuvoje organizavo konkursą ir apdovanojimo ceremoniją, kad apdovanotų geriausias Latvijos įmones, veikiančias Lietuvos rinkoje. Konkurso tikslas yra ne tik apdovanoti geriausias įmones, bet ir skatinti Latvijos ir Lietuvos įmonių bendradarbiavimą. Konkurso „Nameja Balva 2013“ metu, be populiariausio Latvijos prekių ženklo Lietuvoje, taip pat išrinktos ir apdovanotos Latvijos įmonės šiose nominacijose: „Inovatyviausia įmonė 2012 metais“, „Sparčiausias augimas 2012 metais“, „Socialiai atsakingiausia įmonė 2012 metais“, „Didžiausios investicijos 2012 metais“, „Geriausias partneris – Lietuvos įmonė“.

Šaltinis: citadele.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje (66)

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »