„Danske Bank“ pirmojo ketvirčio rezultatai

Publikuota: 2017 m. balandžio 28 d. penktadienis

Didžiausios Danijoje ir antros pagal turtą Šiaurės Europoje finansinių paslaugų grupės „Danske Bank A/S“ Lietuvos filialas per pirmąjį šių metų ketvirtį iš pagrindinės veiklos (verslo ir privačios bankininkystės) uždirbo 2,9 mln. EUR prieš pelno mokestį.

Grynosios palūkanų pajamos pirmąjį šių metų ketvirtį siekė 3,3 mln. Eur (3,6 mln. Eur 2016 m. I ketv.). Banko paskolų portfelis augo 3 proc. iki 731 mln. Eur (710 mln. Eur 2016 m. I ketv.), indėlių portfelis mažėjo 14 proc., iki 871 mln. Eur.

„Jau kelerius metus veikiame labai žemų palūkanų normų aplinkoje, todėl netenkame galimybės generuoti aukštesnes palūkanų ir prekybinės veiklos pajamas. Pastaraisiais metais tai turi didžiausią įtaką banko pelnui. Vis dėlto, nuoseklus verslo paskolų portfelio augimas liudija mūsų pasiryžimą žengti koja kojon su rinkos poreikiais ir toliau finansuoti verslo klientus“, – sako Gintautas Galvanauskas, „Danske Bank“ Lietuvos filialo generalinis direktorius.

Siekdamas efektyviau aptarnauti verslo klientus, „Danske Bank“ toliau investuoja į IT sistemų Baltijos šalyse integraciją. Tai užtikrins vienodą prekės ženklo identitetą klientams bei supaprastins bankininkystės paslaugų teikimą tiek Baltijos šalyse veikiančioms bendrovėms, tiek „Danske Bank“ grupės klientams.

„Verslui plečiantis, svarbu, kad bankas turėtų galimybę lydėti klientą į užsienio rinkas ir taip užtikrinti nenutrūkstamą bankinių paslaugų teikimą. „Danske Bank“ Lietuvoje savo klientams tai galės pasiūlyti visos grupės mastu“, – teigia Gintautas Galvanauskas.

Šaltinis: DNB
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »