„Diebold Nixdorf“ pristatė mažiausią pasaulyje savitarnos įrenginį

Publikuota: 2017 m. sausio 18 d. trečiadienis

Įmonė „Diebold Nixdorf“ kurianti inovatyvias technologijas bankams ir mažmeninės prekybos įmonėms, pristatė naujo tipo savitarnos kasos modelio „Extreme Self-Checkout“ konceptą, kuris gali gerokai pakeisti pirkėjų požiūrį į apsipirkimą.

Įrenginio plotis – vos 25 cm, todėl jis nesunkiai ras vietą bet kokiame interjere ir padės taupyti brangiai kainuojantį prekybviečių plotą. Universalus „Extreme Self-Checkout Concept“ gali atlikti bankomato, mokėjimo įrenginio ir savitarnos kasos funkcijas. Įrenginys pritaikytas priimti ne tik grynuosius pinigus ir mokėjimo korteles, bet ir atsiskaitymą bekontakčiu būdu, todėl tenkina net pačių reikliausių klientų poreikius. Terminale įdiegtas EMV standarto lustų skaitytuvas saugo nuo sukčiavimo atvejų.

„Еxtreme Self-Checkout“ veikia kartu su kompanijos „Diebold Nixdorf“ mobiliąja programa „TPiSHOP“, kuri padeda pirkėjams dar būnant namie susidaryti planuojamų pirkinių sąrašą ir pagal jį rasti greičiausią apsipirkimo maršrutą parduotuvėje. Be to, atsižvelgdama į pirkėjų įpročius, programa siunčia asmeninius pasiūlymus, rekomendacijas. Tai padeda stiprinti pirkėjų lojalumą.

Atėjęs į parduotuvę klientas tiesiog nuskenuoja dominančias prekes savo mobiliuoju įrenginiu, o tuomet atsiskaito priėjęs prie „Еxtreme Self-Checkout“ kasos. Naujojo savitarnos terminalo lankstumas suteikia mažmenininkams galimybę pasiūlyti didelį papildomų paslaugų (grynųjų grąžinimo, čekių išgryninimo, atsiskaitymo už paslaugas ir kt.) pasirinkimą. Žinodamas, kad toks universalus įrenginys stovi prekybos centre, pirkėjas bus suinteresuotas dažniau jame lankytis, kad vienu metu galėtų sutvarkyti kelis reikalus.

„Bankai ir prekybininkai siekia pagerinti pirkėjų apsipirkimo patirtį. Riba tarp realių ir elektroninių apsipirkimo kanalų pamažu nyksta. Naujas sprendimas leis prekybininkams žvelgti tolyn į ateitį, naudojant dabartinę infrastruktūrą ir technologijas“,– tvirtina  „Diebold Nixdorf“ dizaino ir naujųjų technologijų plėtros viceprezidentas  Richardas Harris.

„Diebold Nixdorf“ – pasaulinė lyderė, dirbanti su milijonais klientų finansų ir mažmeninės prekybos sektoriuose daugiau nei 130-yje pasaulio šalių. Įmonės įrangą Lietuvoje platina ir į ją specializuotą programinę įrangą diegia UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“, bendradarbiaujanti su šia kompanija jau daugiau nei 20 metų.

Šaltinis: kiosksoft.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »