Futbolininkai baudas susimokės savo marškinėliais

Publikuota: 2017 m. balandžio 3 d. pirmadienis

„Mastercard“ bekontakčio atsiskaitymo technologija bus integruota į futbolo teisėjų korteles ir žaidėjų marškinėlius, kad pastarieji galėtų susimokėti už baudas tiesiog žaidimo lauke. Toks sprendimas rastas paaiškėjus, jog Londono Sekmadieninės futbolo lygos neapmokėtų baudų suma pasiekė 10 mln. svarų sterlingų.

 „Mastercard“ integravo į žaidėjų marškinėlius bekontakčio atsiskaitymo technologiją ir ją susiejo su futbolo klubo bankine sąskaita. Į raudonas ir geltonas teisėjų korteles įtaisomi specialūs lustai, kurie leis žaidėjams susimokėti tiesiog prisilietus prie kortelės savo marškinėliais. Jei žaidėjas žaidimo metu pažeidžia taisykles, o jo sąskaitoje nėra pakankamai pinigų, kitą savaitę bauda padvigubėja. Jei komanda nesumokės baudos per dvi savaites, bus nušalinama nuo dalyvavimo lygos žaidimuose.

 „Teisėjai naujovę sutiko palankiai. Tikimasi, kad toks kontrolės ir atsiskaitymo būdas ne tik padės laiku susirinkti pinigus, bet ir apskritai paskatins žaidėjus žaisti sąžiningiau. Vienintelė problema, kuri gali kilti, yra ta, kad žaidėjai, norėdami išvengti baudos, stengsis pabėgti iš bekontakčio atsiskaitymo zonos. Tai vaikiškas elgesys, tačiau su juo jau susidūrėme ir turime jį išspręsti dar technologijų bandymo etape“, – sakė futbolo žaidimus Hackney Marshes laukuose Londone kuruojantis Ralfas Lapiosas  

 „Mūsų tikslas – supaprastinti ir pagreitinti atsiskaitymus. Jei bandomasis projektas pavyks, planuojame šią technologiją diegti visoje Europoje. Daugiau nebereikės gaudyti prasižengiančių žaidėjų ir užrašinėti jų marškinėlių numerių, – sako „Mastercard“ skaitmeninių mokėjimų vadybininkė Flora O‘Pil.

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »