Futbolininkai baudas susimokės savo marškinėliais

Publikuota: 2017 m. balandžio 3 d. pirmadienis

„Mastercard“ bekontakčio atsiskaitymo technologija bus integruota į futbolo teisėjų korteles ir žaidėjų marškinėlius, kad pastarieji galėtų susimokėti už baudas tiesiog žaidimo lauke. Toks sprendimas rastas paaiškėjus, jog Londono Sekmadieninės futbolo lygos neapmokėtų baudų suma pasiekė 10 mln. svarų sterlingų.

 „Mastercard“ integravo į žaidėjų marškinėlius bekontakčio atsiskaitymo technologiją ir ją susiejo su futbolo klubo bankine sąskaita. Į raudonas ir geltonas teisėjų korteles įtaisomi specialūs lustai, kurie leis žaidėjams susimokėti tiesiog prisilietus prie kortelės savo marškinėliais. Jei žaidėjas žaidimo metu pažeidžia taisykles, o jo sąskaitoje nėra pakankamai pinigų, kitą savaitę bauda padvigubėja. Jei komanda nesumokės baudos per dvi savaites, bus nušalinama nuo dalyvavimo lygos žaidimuose.

 „Teisėjai naujovę sutiko palankiai. Tikimasi, kad toks kontrolės ir atsiskaitymo būdas ne tik padės laiku susirinkti pinigus, bet ir apskritai paskatins žaidėjus žaisti sąžiningiau. Vienintelė problema, kuri gali kilti, yra ta, kad žaidėjai, norėdami išvengti baudos, stengsis pabėgti iš bekontakčio atsiskaitymo zonos. Tai vaikiškas elgesys, tačiau su juo jau susidūrėme ir turime jį išspręsti dar technologijų bandymo etape“, – sakė futbolo žaidimus Hackney Marshes laukuose Londone kuruojantis Ralfas Lapiosas  

 „Mūsų tikslas – supaprastinti ir pagreitinti atsiskaitymus. Jei bandomasis projektas pavyks, planuojame šią technologiją diegti visoje Europoje. Daugiau nebereikės gaudyti prasižengiančių žaidėjų ir užrašinėti jų marškinėlių numerių, – sako „Mastercard“ skaitmeninių mokėjimų vadybininkė Flora O‘Pil.

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Europos komisija kuria „Blokchain“ observatoriją

Europos komisija investuoja 500 tūkst. eurų į „Blokchain“ tyrimo observatorijos kūrimą. skaityti »

Geriausiu 2016 metų banknotu išrinti Šveicarijos frankai

Geriausiu 2016 metų banknotu Tarptautinė banknotų draugija išrinko 50 Šveicarijos frankų kupiūrą. Jis išsiskiria vertikaliu dizainu. skaityti »

Bekontakčiai atsiskaitymai sparčiai populiarėja

„Juniper Research“ tyrimo duomenimis, mobiliosiomis atsiskaitymo paslaugomis iki 2017 m. vidurio naudosis daugiau nei 100 mln. žmonių. skaityti »

Įdomūs faktai apie pinigus

Kodėl monetos turi briaunas? Kiek pinigų šiuo metu yra pasaulyje? Kaip grynieji kinams padeda rasti sutuoktinį? skaityti »

„Ingenico“ atsiskaitymą per internetą pavers žaidimu

Žymi mokėjimo terminalų gamintoja „Ingenico“ nusprendė į mokėjimų patvirtinimo puslapius įdiegti loterijas ir įvairius žaidimus. skaityti »

Pirkėjai labiau pasitiki savo telefonais nei konsultantais

„Salsify“ atlikti tyrimai rodo, kad pirkėjai labiau pasitiki savo išmaniųjų telefonų teikiama informacija, nei prekybos centrų konsultantais. skaityti »

Ant bendros Baltijos šalių monetos – Lietuvos autoriaus sukurta kasos pynė

Kitąmet Baltijos valstybių šimtmečiui išleidžiamos pirmosios bendros Lietuvos, Latvijos ir Estijos proginės monetos dizaino autoriumi tapo lietuvis Justas Petrulis. skaityti »

Japonija pripažino bitkoinus teisėta valiuta

Japonijos valdžia paskelbė, kad nuo balandžio 1 d. virtualioji valiuta bitkoinas oficialiai pripažįstama legaliu atsiskaitymo būdu. skaityti »

Anglai graibsto monetas su triušiuko atvaizdu

Didžiosios Britanijos monetų rūmai išleido kolekcinių monetų seriją Beatris Potter triušiuko Piterio pasakojimų motyvais. skaityti »

Europoje vis dar dominuoja grynieji

Skaitmeninių mokėjimo sistemų kūrėjai klysta, prognozuodami artėjantį grynųjų pinigų išnykimą. Naujausios apklausos rodo, kad žmonės mėgsta naudotis grynaisiais pinigais. skaityti »