„Gemalto“: jaunimo susidomėjimas mobiliąja bankininkyste auga

Publikuota: 2015 m. vasario 24 d. antradienis

Kompanijos „Gemalto“ atlikto tyrimo duomenimis, jaunų žmonių (nuo 16 iki 24 m.), besinaudojančių mobiliosios bankininkystės paslaugomis, skaičius ženkliai išaugo Didžiojoje Britanijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Brazilijoje, Meksikoje ir Singapūre.

39 proc. apklaustųjų JAV mano, kad mobilusis bankas padeda geriau kontroliuoti išlaidas. 42 proc. Brazilijos jaunuolių pasiruošę pakeisti banką, jei jis nesiūlo mobiliosios bankininkystės paslaugų. O 73 proc. apklaustųjų Meksikoje teigia aktyviai naudojantys išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius atlikdami bankines operacijas.

Svarbu pabrėžti, kad jauni žmonės itin daug dėmesio skiria minėtų paslaugų sąsajos dizainui ir patogumui. Daugumoje šalių apklausti jaunuoliai teigė, kad atsisakytų paslaugų, jei jomis naudotis būtų sudėtinga ar nepatogu. 80 proc. tokių respondentų buvo Singapūre, 70 proc. – Didžiojoje Britanijoje, 46 proc. – Brazilijoje.

Jaunimui taip pat svarbus aukštas asmeninių duomenų saugumas naudojantis mobiliąja bankininkyste. 50 proc. Didžiosios Britanijos, 77 proc. Singapūro ir 46 proc. Meksikos respondentų keistų savo banką, jei jis nesugebėtų užtikrinti patikimos apsaugos.

Kalbant apie įrenginius ir jais atliekamas operacijas, skaičiai pasiskirstė taip. Minėtuose regionuose daugiausia jaunų žmonių bankines operacijas atlieka išmaniaisiais telefonais (45 proc.), o 15 proc. naudoja ir telefoną, ir planšetę. Populiariausios operacijos tarp jaunų žmonių – sąskaitų apmokėjimas (40 proc.) ir vietiniai pinigų pervedimai (26 proc.).

 

 

Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Nauja monetų serija įamžins Lietuvos rūmų ir dvarų paveldą

Lietuvos bankas išleido kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Radvilų rūmams Vilniuje. skaityti »

V.Sutkus pritaria atsiskaitymo virtualiąja valiuta reglamentavimui

Valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamente įkurtas naujas e-komercijos padalinys, skirtas darbui su atsiskaitymais virtualiomis valiutomis, teikia vilties, kad ši nesąžiningam verslui vystytis itin palanki terpė nespės išsiplėsti. skaityti »

„Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininke paskirta J.Jazukevičienė

Nuo š.m. rugsėjo 18 dienos „Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Jazukevičienė. skaityti »

Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. skaityti »

Lietuva taps Europos „FinTech“ centru?

Žymus lietuvių verslininkas, fondo „Nextury Ventures“ pirmininkas Ilja Laurs teigia, kad šiuolaikinei elektroninei ekonomikai tradiciniai pinigai nebetinka ir juos gali išstumti kriptovaliutos. skaityti »

Kaip ir kam skolinasi lietuviai? O kam latviai?

Prireikus pinigų brangesniems pirkiniams ar kitoms išlaidoms padengti lietuviai neretai kreipiasi į vartojimo paskolas suteikiančias įstaigas. skaityti »

Pažvelkite, kas bekontaktės kortelės viduje

Lietuvos bankai žengia koja kojon su Europos bankininkystės inovacijomis. Kai kurie bankai norintiesiems pasikeisti savo kortelę ar įsigyti naują jau siūlo tik bekontaktes korteles. skaityti »

Moneta, skirta Vilniui, siunčia žinią apie klestinčią mūsų sostinę

Į apyvartą 2 eurų proginę monetą Vilniui išleidęs Lietuvos bankas siunčia žinią pasauliui apie modernų, verslui, prekybai ir gyvenimui palankų, tolerantišką miestą. skaityti »

#SWITCH! hakatono dalyviams – pasaulinio garso „blockchain“ plėtotojų pamokos

Hakatono dalyviai turės atrasti būdą, kaip „blockchain“ technologija leistų atlikti elektroninius mokėjimus vien tik žinant telefono numerį. skaityti »

Proginė 2 eurų moneta įamžins Vilnių

Rugpjūčio 31 dieną Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 2 eurų proginę monetą, skirtą Vilniui. skaityti »