„Globus“ tobulins pirkėjų aptarnavimą naudodama „Diebold Nixdorf“ technologijas

Publikuota: 2017 m. rugpjūčio 2 d. trečiadienis

Siekdama kuo efektyviau įgyvendinti jungtinės komercijos (angl. Connected Commerce) principus, Europos mažmeninės prekybos lyderė „The Globus Group“, turinti prekybos centrus Vokietijoje, Rusijoje ir Čekijoje, įsigijo 4500 naujų „Diebold Nixdorf“ prekybos sistemų su programine įranga.

Jungtinė komercija – tai sprendimas, jungiantis įvairius mažmeninės prekybos kanalus. Pavyzdžiui, prekės užsisakomos internetu, o atsiimamos realioje parduotuvėje, arba, priešingai, realioje parduotuvėje įsigytos ir netikusios prekės grąžinamos paštu. Toks naujas mažmeninės prekybos sprendimas padeda gerinti vartotojų patirtį, leidžia greitai ir lanksčiai integruoti naujas programas ir efektyviau valdyti daugiakanalę prekybą.

„Įsigytas „Diebold Nixdorf“ programinės įrangos sprendimas leidžia standartizuoti mūsų kasų terminalų duomenis ir vykdomus procesus tarptautiniu mastu visose šalyse, kuriose dirbame,– sako „The Globus Group“ Personalo ir IT kontrolės vykdomasis direktorius Olaf Schomaker. – Be to, tai padės mums išnaudoti visas galimybes diegti ir plėtoti novatoriškas vartotojų paslaugas, įskaitant mobiliąsias programas ir naujas savitarnos paslaugas bei mokėjimo funkcijas.“

Šie į ateitį orientuoti sprendimai supaprastins „Globus“ tarptautinio parduotuvių tinklo centrinį valdymą ir leis lanksčiai integruoti naujus pardavimo kanalus. Naujos įrangos diegimo projektas tęsis visus 2017 metus.

NVS, Rytų bei Vidurio Europos ir Centrinės Azijos regione „Diebold Nixdorf“ mažmeninės prekybos įrangą platina Lietuvos bendrovė BS/2, priklausanti įmonių grupei „Penki kontinentai“.

„Diebold Nixdorf“ vyresnysis viceprezidentas ir generalinis direktorius Vidurio Europos ir Afrikos regione Christian Weisser tokių sprendimų įvedimą į rinką įvardija kaip nepakeičiamą tobulėjimo grandinėje. Anot jo, būtent tokių sprendimų pasirinkimas ir glaudūs ryšiai su pagrindiniais mažmeninės prekybos atstovais visame pasaulyje yra ateities finansinių operacijų variklis.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje apyvartoje dar yra beveik pusė milijardo litų

Praėjus daugiau kaip pustrečių metų po Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimo šalyje, 480 mln. vertės litų suma dar nėra grįžusi į litus išleidusį Lietuvos banką. Tai beveik dešimtadalis visų įvedant eurą buvusių apyvartoje litų. skaityti »

Technologijos keičia lietuvių požiūrį į pinigų skolinimąsi

Lietuvos bankų klientai vis labiau pasitiki moderniomis technologijomis: jau kas trečiam yra patogu internetu sužinoti vartojimo paskolos sąlygas. skaityti »

Kodėl bankai klausia?

Pastaruoju metu viešumoje vis dažniau keliami klausimai, kokiais tikslais bankai prašo klientų užpildyti anketas, kuriose prašoma pateikti tam tikrus duomenis apie save. skaityti »

Siekdamas efektyvumo Lietuvos bankas veiklą sutelks Žirmūnuose

Siekdamas mažinti veiklos išlaidas, Lietuvos bankas iš Vilniaus centro persikels į sostinės Žirmūnų rajoną, kur ir šiandien dirba dalis banko padalinių, veikia pinigų saugykla bei klientų aptarnavimo kasos. skaityti »

„Globus“ tobulins pirkėjų aptarnavimą naudodama „Diebold Nixdorf“ technologijas

Europos mažmeninės prekybos lyderė „The Globus Group“ diegia jungtinės komercijos sprendimus. skaityti »

Finansinės drausmės kainai įvertinti – speciali skaičiuoklė internete

Siekdamas skatinti atsakingą skolinimąsi bei ugdyti visuomenę, „Citadele“ bankas pristatė elektroninę vartojimo kredito skaičiuoklę, kuri pagal asmens sąžiningai suvestus duomenis pateikia galimą gauti vartojimo kredito sumą, kredito palūkanų normą bei parodo asmens kredito reitingą. skaityti »

Kokios lietuviškos monetos pageidautumėte Jūs?

Lietuvos bankas kviečia susipažinti su Monetų kūrimo strategijos projektu ir išsakyti savo vertinimus bei pasiūlymus. skaityti »

Kolekcinės monetos skirtos nykstančioms arklių veislėms

Liepos 21 dieną Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 10 eurų ir 1,5 euro kolekcines monetas, skirtas lietuvių skalikui ir žemaitukui. skaityti »

Parduotuvėse mokėti grynaisiais pinigais lietuviams vis dar patogiau

Ketvirtadalis lietuvių už pirkinius prekybos centruose visuomet ar beveik visuomet atsiskaito grynaisiais, o tik dešimtadalis pirkėjų visuomet moka banko kortele. skaityti »

„Swift“ diegiamą „Blockchain“ technologiją testuoja 28 bankai

Dar 22 bankai prisijungė prie „Blockchain“ sistemos testavimo. skaityti »