Keisdamas bankomatus „Banco de Chile“ investuoja į saugumą

Publikuota: 2015 m. birželio 16 d. antradienis

„Banco de Chile“ – antras pagal dydį Čilėje veikiantis bankas – savo bankomatus keičia į saugias Vokietijos koncerno „Wincor Nixdorf“ sistemas. Neseniai bankas papildomai įsigijo 500 produktų šeimos CINEO savitarnos įrenginių.

Sukčiai neretai naudoja Čilėje veikiančius bankomatus vykdydami įvairius nusikaltimus. Todėl šios šalies Vyriausybė dar 2013 metais išleido dekretą ir skyrė penkerius metus pakeisti senuosius bankomatus saugiomis savitarnos sistemomis. Šiam tikslui pasiekti itin tiko išskirtinį saugumą užtikrinantys „Wincor Nixdorf“ bankomatai. Jie sukurti taip, kad ne tik HD vaizdo kameromis stebimas įrenginys ir jo prieigos, bet ir veikia naudotojo valdymo skydelio monitoringas, stebimas ir nuo įvairių atakų apsaugomas bankomato seifas.

Nuo dekreto įsigaliojimo datos „Banco de Chile“ jau yra įsigijęs 550 saugių „Wincor Nixdorf“ bankomatų. Vis dėlto praėjusiais metais buvo užfiksuoti trys bandymai įsilaužti į šiuos įrenginius. Tačiau nusikaltėliams teko nusivilti – įsilaužti į naujuosius bankomatus jiems nepavyko. Taigi, geresnio tinkamos investicijos įrodymo bankui nebereikėjo ir jis vėl investavo į saugumą įsigydamas naują bankomatų partiją.

Visus jau anksčiau įsigytus ir naujai nupirktus bankomatus įdiegia ir prižiūri koncerno „Wincor Nixdorf“ specialistai.

 

Šaltinis: wincor-nixdorf.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »