Keisdamas bankomatus „Banco de Chile“ investuoja į saugumą

Publikuota: 2015 m. birželio 16 d. antradienis

„Banco de Chile“ – antras pagal dydį Čilėje veikiantis bankas – savo bankomatus keičia į saugias Vokietijos koncerno „Wincor Nixdorf“ sistemas. Neseniai bankas papildomai įsigijo 500 produktų šeimos CINEO savitarnos įrenginių.

Sukčiai neretai naudoja Čilėje veikiančius bankomatus vykdydami įvairius nusikaltimus. Todėl šios šalies Vyriausybė dar 2013 metais išleido dekretą ir skyrė penkerius metus pakeisti senuosius bankomatus saugiomis savitarnos sistemomis. Šiam tikslui pasiekti itin tiko išskirtinį saugumą užtikrinantys „Wincor Nixdorf“ bankomatai. Jie sukurti taip, kad ne tik HD vaizdo kameromis stebimas įrenginys ir jo prieigos, bet ir veikia naudotojo valdymo skydelio monitoringas, stebimas ir nuo įvairių atakų apsaugomas bankomato seifas.

Nuo dekreto įsigaliojimo datos „Banco de Chile“ jau yra įsigijęs 550 saugių „Wincor Nixdorf“ bankomatų. Vis dėlto praėjusiais metais buvo užfiksuoti trys bandymai įsilaužti į šiuos įrenginius. Tačiau nusikaltėliams teko nusivilti – įsilaužti į naujuosius bankomatus jiems nepavyko. Taigi, geresnio tinkamos investicijos įrodymo bankui nebereikėjo ir jis vėl investavo į saugumą įsigydamas naują bankomatų partiją.

Visus jau anksčiau įsigytus ir naujai nupirktus bankomatus įdiegia ir prižiūri koncerno „Wincor Nixdorf“ specialistai.

 

Šaltinis: wincor-nixdorf.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Europos komisija kuria „Blokchain“ observatoriją

Europos komisija investuoja 500 tūkst. eurų į „Blokchain“ tyrimo observatorijos kūrimą. skaityti »

Geriausiu 2016 metų banknotu išrinti Šveicarijos frankai

Geriausiu 2016 metų banknotu Tarptautinė banknotų draugija išrinko 50 Šveicarijos frankų kupiūrą. Jis išsiskiria vertikaliu dizainu. skaityti »

Bekontakčiai atsiskaitymai sparčiai populiarėja

„Juniper Research“ tyrimo duomenimis, mobiliosiomis atsiskaitymo paslaugomis iki 2017 m. vidurio naudosis daugiau nei 100 mln. žmonių. skaityti »

Įdomūs faktai apie pinigus

Kodėl monetos turi briaunas? Kiek pinigų šiuo metu yra pasaulyje? Kaip grynieji kinams padeda rasti sutuoktinį? skaityti »

„Ingenico“ atsiskaitymą per internetą pavers žaidimu

Žymi mokėjimo terminalų gamintoja „Ingenico“ nusprendė į mokėjimų patvirtinimo puslapius įdiegti loterijas ir įvairius žaidimus. skaityti »

Pirkėjai labiau pasitiki savo telefonais nei konsultantais

„Salsify“ atlikti tyrimai rodo, kad pirkėjai labiau pasitiki savo išmaniųjų telefonų teikiama informacija, nei prekybos centrų konsultantais. skaityti »

Ant bendros Baltijos šalių monetos – Lietuvos autoriaus sukurta kasos pynė

Kitąmet Baltijos valstybių šimtmečiui išleidžiamos pirmosios bendros Lietuvos, Latvijos ir Estijos proginės monetos dizaino autoriumi tapo lietuvis Justas Petrulis. skaityti »

Japonija pripažino bitkoinus teisėta valiuta

Japonijos valdžia paskelbė, kad nuo balandžio 1 d. virtualioji valiuta bitkoinas oficialiai pripažįstama legaliu atsiskaitymo būdu. skaityti »

Anglai graibsto monetas su triušiuko atvaizdu

Didžiosios Britanijos monetų rūmai išleido kolekcinių monetų seriją Beatris Potter triušiuko Piterio pasakojimų motyvais. skaityti »

Europoje vis dar dominuoja grynieji

Skaitmeninių mokėjimo sistemų kūrėjai klysta, prognozuodami artėjantį grynųjų pinigų išnykimą. Naujausios apklausos rodo, kad žmonės mėgsta naudotis grynaisiais pinigais. skaityti »