Kompanija „Wincor Nixdorf“ apdovanota už sprendimus mažmeninei prekybai

Publikuota: 2016 m. birželio 15 d. trečiadienis

Po praėjusių metų pergalės „Top Retail Supplier“ apdovanojimuose Vokietijos kompanija „Wincor Nixdorf“ šiemet ir vėl buvo juose įvertinta. Kategorijoje „Best Instore Solution“ apdovanoti du įmonės projektai: su „McDonald’s“ padaliniu Lenkijoje ir kompanija „Coop Switzerland“.

JAV greitojo maisto tinklo „McDonald’s“ padalinys Lenkijoje kartu su savo IT partnere „Wincor Nixdorf“ pristatė interaktyvų savitarnos terminalą, per kurį klientai gali užsisakyti maisto ir už jį kortele sumokėti. Tai palengvina aptarnavimą ir užtikrina klientų patogumą.

Antruoju apdovanojimu įvertintas kompanijos „Coop Switzerland“ projektas. Tai viena didžiausių Šveicarijos mažmeninės ir didmeninės prekybos korporacijų. Atsižvelgusi į šios įmonės klientų poreikius, „Wincor Nixdorf“ pasiūlė modernių savitarnos kasų.  

Atsiimdamas apdovanojimą, kompanijos „Winocr Nixdorf“ vyresnysis viceprezidentas Thomas Fell sakė, kad šie apdovanojimai atspindi pokyčius mažmeninės prekybos rinkoje. „Džiaugiamės gavę šį apdovanojimą. Tai puikus mūsų darbo įvertinimas. Be to, šie apdovanojimai atspindi ir įrodo, kad mažmenininkai vis labiau suvokia inovatyvių technologinių sprendimų teikiamą naudą automatizuojant verslo procesus ir optimizuojant klientų aptarnavimo išlaidas“, – teigė T. Fell.

Pernai taip pat buvo apdovanotos kelios kompanijos, dirbančios kartu su minėta Vokietijos korporacija. Tarp jų – Prancūzijos mados mažmenininkė „Kiabi“ ir „ Lunar GmbH“ („Edeka Gourp“). Šios dvi įmonės kartu su partnere „Wincor Nixdorf“ įgyvendino inovatyvius technologinius projektus.

„EHI Retail Institute“ ir leidinio „Lebensmittelzeitung“ įsteigti apdovanojimai „Top Retail Supplier“ kasmet skiriami IT įmonėms, siūlančioms sprendimų mažmeninės prekybos sektoriui.

Originalus pranešimas

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »