Kompanijos „Wincor Nixdorf“ ir „Diebold“ įsteigė kovos su sukčiavimu bankomatuose asociaciją

Publikuota: 2014 m. liepos 9 d. trečiadienis

Aktyviai plečiantis pasaulinei bankomatų rinkai, daugėja ir nusikaltimų, susijusių su bankomatų apiplėšimais bei sukčiavimu. Kompanijos „Retail Banking Research“ skaičiavimais, 2018 metais bankomatų skaičius pasaulyje sieks 3,7 mln. Šie ir kiti veiksniai paskatino dvi pasaulines bankomatų gamybos lyderes – „Diebold“ ir „Wincor Nixdorf“ – susivienyti ir drauge spręsti bankomatų saugumo problemas.

Siekdamos efektyvių sprendimų, šios kompanijos įsteigė asociaciją, kuri visokeriopai tobulins bankomatų saugumo situaciją pasaulyje. Jos tikslas – surinkti ir pasidalyti informacija apie jau žinomus bei galimus nusikaltimų scenarijus, susijusius su bankomatais, ir operatyviai kurti atsakomąsias priemones.

Kompanijos „Diebold“ ir „Wincor Nixdorf“ taip pat ketina sukurti interaktyvią platformą, kurioje vyktų diskusijos aktualiomis bankomatų saugumo temomis. Be to, ketinama kurti bendrus techninius standartus, kurie galėtų prisidėti prie bankomatų apsaugos koordinavimo pasauliniu mastu.

Prisijungti prie asociacijos kviečiamos ne tik bankomatus gaminančios įmonės, bet ir įrangos tiekėjai, bankai, kitos finansų institucijos, informacinių technologijų bendrovės.

 

 

Šaltinis: Parengta pagal wincor-nixdorf.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »