„MasterCard“ išleido atvirosios programinės įrangos deklaraciją

Publikuota: 2015 m. liepos 21 d. antradienis

Netyla kalbos apie tai, kad svarbu kurti bendrą programinę įrangą, kuri leistų pasauliniu mastu prieiti prie duomenų. Išsikėlusi šią užduotį, kompanija „MasterCard“ net penkerius metus dirbo, kol sukūrė atvirąją programinę įrangą. Įmonė išleido programinės įrangos kūrėjų  deklaraciją, kurioje įsipareigoja dėl atvirosios programinės įrangos gamybos ir technologijos kokybės, taip pat ekosistemos sukūrimo.

Programinės įrangos kūrėjams ir partneriams „MasterCard“ žada, kad neturėtų kilti didelių patekimo į rinką kliūčių, kad su visais vienodai dalysis vartotojiška patirtimi, suteiks skaidrias naudojimo sąlygas ir kainodarą, taip pat atgalinį ryšį su išoriniais vidiniais gamintojais.

Įmonės atstovai supranta, kad viena bendrovė su šia ambicinga užduotimi nesusidoros. Pati sėkmingiausia technologija šiais laikais sukuriama bendradarbiaujant keliems partneriams.

„МasterCard“ teigia, kad į „МasterCard Open API“ įtrauktos pačios geriausios priemonės, taip pat ir analitinė sistema, o programinę įrangą kūrusi komanda žada kiek įmanoma palengvinti integraciją į išorines programas.

Galiausiai „МasterCard“ siekia sukurti ekosistemą, skatinančią technikos pažangą ir inovacijas. „Open API“ kūrėjai ekosistemoje gali gauti priėjimą prie kitų partnerių, įskaitant daugiau nei 40 mln. pardavėjų ir 22 tūkst. bankų, su kuriais bendradarbiauja „MasterCard“.

„MasterCard“ vardas nuo šiol bus siejamas ne vien su mokėjimo sistema. Įmonė siekia būti laikoma technologijų bendrove, siūlančia savo unikalią globalią infrastruktūrą taikyti sparčiam komercinių programų diegimui. „MasterCard“ paskelbta deklaracija rodo sumanymų rimtumą.

 

Šaltinis: futurebanking.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »