„MasterCard“ išleido atvirosios programinės įrangos deklaraciją

Publikuota: 2015 m. liepos 21 d. antradienis

Netyla kalbos apie tai, kad svarbu kurti bendrą programinę įrangą, kuri leistų pasauliniu mastu prieiti prie duomenų. Išsikėlusi šią užduotį, kompanija „MasterCard“ net penkerius metus dirbo, kol sukūrė atvirąją programinę įrangą. Įmonė išleido programinės įrangos kūrėjų  deklaraciją, kurioje įsipareigoja dėl atvirosios programinės įrangos gamybos ir technologijos kokybės, taip pat ekosistemos sukūrimo.

Programinės įrangos kūrėjams ir partneriams „MasterCard“ žada, kad neturėtų kilti didelių patekimo į rinką kliūčių, kad su visais vienodai dalysis vartotojiška patirtimi, suteiks skaidrias naudojimo sąlygas ir kainodarą, taip pat atgalinį ryšį su išoriniais vidiniais gamintojais.

Įmonės atstovai supranta, kad viena bendrovė su šia ambicinga užduotimi nesusidoros. Pati sėkmingiausia technologija šiais laikais sukuriama bendradarbiaujant keliems partneriams.

„МasterCard“ teigia, kad į „МasterCard Open API“ įtrauktos pačios geriausios priemonės, taip pat ir analitinė sistema, o programinę įrangą kūrusi komanda žada kiek įmanoma palengvinti integraciją į išorines programas.

Galiausiai „МasterCard“ siekia sukurti ekosistemą, skatinančią technikos pažangą ir inovacijas. „Open API“ kūrėjai ekosistemoje gali gauti priėjimą prie kitų partnerių, įskaitant daugiau nei 40 mln. pardavėjų ir 22 tūkst. bankų, su kuriais bendradarbiauja „MasterCard“.

„MasterCard“ vardas nuo šiol bus siejamas ne vien su mokėjimo sistema. Įmonė siekia būti laikoma technologijų bendrove, siūlančia savo unikalią globalią infrastruktūrą taikyti sparčiam komercinių programų diegimui. „MasterCard“ paskelbta deklaracija rodo sumanymų rimtumą.

 

Šaltinis: futurebanking.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »