„MasterCard“ išleido atvirosios programinės įrangos deklaraciją

Publikuota: 2015 m. liepos 21 d. antradienis

Netyla kalbos apie tai, kad svarbu kurti bendrą programinę įrangą, kuri leistų pasauliniu mastu prieiti prie duomenų. Išsikėlusi šią užduotį, kompanija „MasterCard“ net penkerius metus dirbo, kol sukūrė atvirąją programinę įrangą. Įmonė išleido programinės įrangos kūrėjų  deklaraciją, kurioje įsipareigoja dėl atvirosios programinės įrangos gamybos ir technologijos kokybės, taip pat ekosistemos sukūrimo.

Programinės įrangos kūrėjams ir partneriams „MasterCard“ žada, kad neturėtų kilti didelių patekimo į rinką kliūčių, kad su visais vienodai dalysis vartotojiška patirtimi, suteiks skaidrias naudojimo sąlygas ir kainodarą, taip pat atgalinį ryšį su išoriniais vidiniais gamintojais.

Įmonės atstovai supranta, kad viena bendrovė su šia ambicinga užduotimi nesusidoros. Pati sėkmingiausia technologija šiais laikais sukuriama bendradarbiaujant keliems partneriams.

„МasterCard“ teigia, kad į „МasterCard Open API“ įtrauktos pačios geriausios priemonės, taip pat ir analitinė sistema, o programinę įrangą kūrusi komanda žada kiek įmanoma palengvinti integraciją į išorines programas.

Galiausiai „МasterCard“ siekia sukurti ekosistemą, skatinančią technikos pažangą ir inovacijas. „Open API“ kūrėjai ekosistemoje gali gauti priėjimą prie kitų partnerių, įskaitant daugiau nei 40 mln. pardavėjų ir 22 tūkst. bankų, su kuriais bendradarbiauja „MasterCard“.

„MasterCard“ vardas nuo šiol bus siejamas ne vien su mokėjimo sistema. Įmonė siekia būti laikoma technologijų bendrove, siūlančia savo unikalią globalią infrastruktūrą taikyti sparčiam komercinių programų diegimui. „MasterCard“ paskelbta deklaracija rodo sumanymų rimtumą.

 

Šaltinis: futurebanking.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo terminalai stovi ir cerkvėse

Italijos cerkvėse stovi mokėjimo terminalai, kuriuose susimokėjus kreditine kortele, galima nusipirkti žvakutę. skaityti »

Gerk ir susimokėk už kelionę buteliu

Kelias dienas Londone už važiavimą metro buvo galima susimokėti... buteliu. skaityti »

Biometrijos technologijos daugiausiai naudojamos Azijoje

HSBC ataskaita „Trust in Technology“ parodė, kad Azija ir Artimieji Rytai lenkia Vakarų Europą biometrinės identifikacijos būdų naudojimu. skaityti »

Prekes bus galima įsigyti per virtualiosios realybės akinius

Mokėjimo procesų bendrovė „WorldPay“ sukūrė sistemą, kuria naudojantis per virtualiosios realybės įrenginį bus galima atlikti finansines operacijas. skaityti »

Rusijoje bankomatai klientus pažins iš veido

Stambiausi Rusijos bankai planuoja įdiegti į savo bankomatus sistemą, kuri pažins klientus iš veido. skaityti »

Lietuvoje populiarėja tarpusavio skolinimosi platformos

2017 m. pirmąjį ketvirtį toliau mažėjo gyventojams suteiktų naujų vartojimo kreditų skaičius, tačiau šiuos kreditus irgi teikiančios tarpusavio skolinimo platformos skolinimo apimtį sparčiai didino. skaityti »

Biometrinių atsiskaitymų patrigubės

„Juniper Research“ tyrimo duomenimis, mobiliųjų atsiskaitymų, kuriems atlikti naudojami biometriniai duomenys, šiemet išaugs iki 2 mlrd. dolerių. skaityti »

Šveicarijoje bus naudojama bendra bankomatų operacinė sistema

Šveicarijos bankai diegia standartizuotą operacinę sistemą, skirtą visiems šalies bankomatams. skaityti »

Išgėrei per daug – negalėsi pasinaudoti mokėjimo kortelėmis

Sukurta mobilioji programėlė „DrnkPay“, padėsianti kovoti su priklausomybe nuo alkoholio. skaityti »

Virtualiosios valiutos „Ethereum“ vertė staigiai išaugo

„Ethereum“ kaina per parą išaugo 25 proc. Dar metų pradžioje ši virtualioji valiuta kainavo vos 8 dolerius. „Ethereum“ išpopuliarino gamintojai ir verslo klientai. skaityti »