„MasterCard“ išleido atvirosios programinės įrangos deklaraciją

Publikuota: 2015 m. liepos 21 d. antradienis

Netyla kalbos apie tai, kad svarbu kurti bendrą programinę įrangą, kuri leistų pasauliniu mastu prieiti prie duomenų. Išsikėlusi šią užduotį, kompanija „MasterCard“ net penkerius metus dirbo, kol sukūrė atvirąją programinę įrangą. Įmonė išleido programinės įrangos kūrėjų  deklaraciją, kurioje įsipareigoja dėl atvirosios programinės įrangos gamybos ir technologijos kokybės, taip pat ekosistemos sukūrimo.

Programinės įrangos kūrėjams ir partneriams „MasterCard“ žada, kad neturėtų kilti didelių patekimo į rinką kliūčių, kad su visais vienodai dalysis vartotojiška patirtimi, suteiks skaidrias naudojimo sąlygas ir kainodarą, taip pat atgalinį ryšį su išoriniais vidiniais gamintojais.

Įmonės atstovai supranta, kad viena bendrovė su šia ambicinga užduotimi nesusidoros. Pati sėkmingiausia technologija šiais laikais sukuriama bendradarbiaujant keliems partneriams.

„МasterCard“ teigia, kad į „МasterCard Open API“ įtrauktos pačios geriausios priemonės, taip pat ir analitinė sistema, o programinę įrangą kūrusi komanda žada kiek įmanoma palengvinti integraciją į išorines programas.

Galiausiai „МasterCard“ siekia sukurti ekosistemą, skatinančią technikos pažangą ir inovacijas. „Open API“ kūrėjai ekosistemoje gali gauti priėjimą prie kitų partnerių, įskaitant daugiau nei 40 mln. pardavėjų ir 22 tūkst. bankų, su kuriais bendradarbiauja „MasterCard“.

„MasterCard“ vardas nuo šiol bus siejamas ne vien su mokėjimo sistema. Įmonė siekia būti laikoma technologijų bendrove, siūlančia savo unikalią globalią infrastruktūrą taikyti sparčiam komercinių programų diegimui. „MasterCard“ paskelbta deklaracija rodo sumanymų rimtumą.

 

Šaltinis: futurebanking.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Paskelbti nauji mobiliosios bankininkystės standartai

Tarptautinė standartizacijos organizacija išleido naują naudojimosi finansinėmis paslaugomis specifikaciją. skaityti »

Australijoje susimokėti bus galima patvirtinant tapatybę balsu

Australijos bankas ANZ netrukus pradės bandyti atsiskaitymų patvirtinimo balsu sistemą, kuri veiks per mobilųjį telefoną. skaityti »

Apsipirkti „Amazon“ bus galima ir neturint banko kortelės

„Amazon“ paskelbė pradėjusi teikti paslaugą „Amazon Cash“ tiems pirkėjams, kurie nori apsipirkti interneto parduotuvėje Amazon.com, tačiau neturi kreditinės kortelės. skaityti »

Anglijos bankas pinigų gamybai ruošiasi naudoti palmių aliejų

Po kritikos dėl gyvūnų taukų panaudojimo gaminant plastikinę 5 svarų sterlingų kupiūrą Anglijos bankas svarsto galimybę 20 svarų sterlingų kupiūros gamybai naudoti palmių aliejų. skaityti »

Estija išleis du kolekcinius eurus

Estijos banko stebėtojų taryba patvirtino dviejų atminties monetų dizainą. skaityti »

60 proc. europiečių per internetą apsiperka bent kartą per mėnesį

Kas ketvirtas prieigą prie interneto turintis europietis interneto parduotuvėje apsiperka bent kartą per savaitę. skaityti »

Futbolininkai baudas susimokės savo marškinėliais

„Mastercard“ bekontakčio atsiskaitymo technologija bus integruota į futbolo teisėjų korteles ir žaidėjų marškinėlius, kad pastarieji galėtų susimokėti už baudas tiesiog žaidimo lauke. skaityti »

Europos pirkėjai nebesidomi skaitmenine valiuta

Neseniai „Mastercard“ atliktas tyrimas rodo, kad Europos pirkėjai nenoriai naudojasi skaitmenine valiuta. skaityti »

Amerikoje grynuosius pinigus iš bankomato jau galima išsiimti be banko kortelės

Amerikos bankas „Wells Fargo & Co“ pasiūlė klientams galimybę išsiimti grynuosius pinigus iš bankomatų be banko kortelių, naudojantis vien išmaniuoju telefonu. skaityti »

Latvijos bankas išleido eurą su pirštine

Latvija išleido kolekcinę monetą, iliustruojančią pasaką apie pirštinaitę. skaityti »