Paskelbti 2015/2016 fiskalinių metų rezultatai – solidi „Diebold Nixdorf“ veiklos pradžia

Publikuota: 2016 m. lapkričio 16 d. trečiadienis

Kompanijos „Wincor Nixdorf“ (dabar – „Diebold Nixdorf“) užsibrėžti tikslai, susiję su 2015–2016 fiskalinių metų pajamomis, buvo įgyvendinti ir net viršijo lūkesčius. Pardavimo grynosios pajamos, palyginti su 2014–2015 metais, išaugo 6 proc. ir sudarė 2,579 mln. eurų. Minėto laikotarpio pelnas prieš apmokestinimą siekė 194 mln. eurų (2014–2014 m. – 102 mln.) ir 4 mln. viršijo anksčiau prognozuotus rodiklius.

Tokie finansiniai rezultatai yra vieni geriausių „Wincor Nixdorf“ istorijoje, o veiklos pelnas – antras geriausias per visą įmonės gyvavimo istoriją. Tai įrodo, kad kompanija puikiai sugebėjo prisiderinti prie besikeičiančių rinkos sąlygų. Teigiamą vaidmenį čia suvaidino ir prieš porą metų pradėta įgyvendinti restruktūrizacijos programa. Visa tai taip pat suteikia tvirtą pagrindą šiemet įkurtai naujai kompanijai „Diebold Nixdorf“.

Dviejų įmonių („Wincor Nixdorf“ ir „Diebold“) susijungimas vertinamas itin palankiai ir su perspektyva. Itin sėkmingai abi bendrovės papildė viena kitą geografiniu požiūriu. Daug dėmesio ir toliau planuojama skirti programinės įrangos plėtrai. Naujų augimo perspektyvų kompanijai atveria ir mažmeninės prekybos rinkos, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas.

Naujoji kompanija verslą sėkmingai plėtojo įvairiuose pasaulio regionuose. Vokietijoje pardavimo apimtys išaugo 2 proc. ir sudarė 565 mln. eurų (2014–2015 m. – 555 mln.). Likusioje Europos dalyje fiksuotas 11 proc. augimas iki 1,223 mln. eurų (2014–2015 m. – 1,097 mln.). Dėl Kinijos bankinio sektoriaus silpnėjimo Azijos ir Ramiojo vandenyno regione pardavimas šiek tiek mažėjo. Šiaurės ir Pietų Amerikoje dėl sudėtingos kai kurių Pietų Amerikos šalių situacijos pardavimo apimtys augo tiek pat, kaip 2014–2015 metais – 12 proc.

Išsamų originalų pranešimą rasite čia.  

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »