SEB bankas Lietuvos teniso rinktinei skyrė 20 tūkstančių litų paramą

Publikuota: 2013 m. sausio 31 d. ketvirtadienis

 

Daviso taurės mačui prieš Kiprą besirengianti Lietuvos teniso rinktinė sulaukė rėmėjų dėmesio – SEB bankas Lietuvos rinktinei skyrė 20 tūkstančių litų paramą.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi nuolatiniu SEB banko dėmesiu tenisui ir, šiuo konkrečiu atveju, mūsų nacionalinei komandai skirta parama. Šie pinigai leis sudaryti komandai geresnes pasirengimo sąlygas”, – teigia Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas.

Anot R. Grušo, su SEB banku taip pat sutarta, kad paramą gavusi Lietuvos teniso sąjunga (LTS) suteiks nemokamą galimybę Lietuvos ir Kipro mačą stebėti 400 vaikų ir žmonių su negalia. „Taip, toks yra LTS įsipareigojimas. Informaciją apie šią galimybę išsiuntėme visiems Lietuvos teniso klubams ir mokykloms. Esu tikras, kad tie papildomi keturi šimtai aistringų jaunų sirgalių tik dar labiau įkvėps mūsų tenisininkus siekti pergalės”.

SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras tikisi, kad suteikta galimybė iš arti pamatyti didįjį tenisą vaikus paskatins dar nuoširdžiau darbuotis per treniruotes ir siekti pergalių teniso kortuose.

„Tenisas yra intelektualus, įtraukiantis ir milijonus žmonių pasaulyje žavintis sportas. Tikimės, kad Lietuvoje prasidėjęs teniso atgimimas tęsis ir toliau, tačiau tam reikia paramos, o svarbiausia – naujų pergalių. Siekiame, kad artėjančią puikią teniso šventę Šiauliuose iš arti galėtų pamatyti kuo daugiau vaikų, iš kurių ateityje galbūt išaugs naujos Lietuvos ir tarptautinių arenų žvaigždės“, – teigia R. Kvedaras.

Šiandien prie Remigijaus Balžeko vadovaujamos Lietuvos teniso rinktinės Šiauliuose jau prisijungė komandos lyderis Ričardas Berankis. Trečiadienį Lietuvos rinktinė Šiaulių arenoje surengs dvi treniruotes.

Be to, toliau vyks mini turnyras, kuriame jaunieji tenisininkai – Kasparas Žemaitėlis, Tadas Babelis, Lukas Žvikas ir Almantas Oželis – kaunasi dėl vietos Lietuvos Daviso taurės rinktinėje.

Daviso taurės Europos–Afrikos zonos antros grupės mačas Lietuva–Kipras vasario 1–3 dienomis vyks Šiaulių arenoje. Mačas prieš Kiprą bus vienintelė šiais metais galimybė Lietuvoje išvysti žaidžiantį Ričardą Berankį ir kitus geriausius Lietuvos tenisininkus.

Lietuvos ir Kipro poros nugalėtojas antrame varžybų rate susitiks su Portugalijos arba Benino teniso rinktine.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »