SEB bankas įmonių grupei EIKA suteikė 16,3 mln. paskolą

Publikuota: 2012 m. liepos 3 d. antradienis

SEB bankas „EIKA“ įmonių grupei suteikė 16,3 mln. litų paskolą, kuri skirta gyvenamųjų kvartalų Vilniuje plėtrai. Paskola bus panaudota daugiabučio namo ir daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės Pilaitėje bei mažaaukščių daugiabučių namų ir kotedžų statybai Santariškėse.

„Siekiame plėtoti ilgalaikę, pasitikėjimu grįstą partnerystę su įmonėmis, kurios glaudžiai bendradarbiavo su banku ir ekonomikos pakilimo, ir nuosmukio laikais. Krizei slūgstant, atidžiai stebime situaciją nekilnojamo turto rinkoje ir teikiame finansavimą perspektyviems, šiandienines realijas atitinkantiems gyvenamosios statybos projektams“, – sakė Aivaras Čičelis, SEB banko prezidento pavaduotojas ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius.

Planuojama, kad šiais metais „Eika“ iš viso į plėtrą Pilaitėje investuos apie 10 mln. litų, kurie bus skirti naujo devynių aukštų daugiabučio bei daugiaaukštės 520 vietų automobilių stovėjimo aikštelės statybai. Šiuo metu Pilaitėje baigiamas statyti 42 butų daugiabutis, o praėjusią savaitę baigtas statyti ir pripažintas tinkamu naudoti 71 buto devynaukštis namas.

„Santariškių namai“ šiais metais į mažaaukštės gyvenvietės šalia Verkių parko plėtrą planuoja investuoti 18 mln. litų. Šiuo metu Santariškėse baigiamas statyti 30 butų daugiabutis bei novatoriški kotedžai. Šiais metais taip pradėta ir „Gilių“ kvartalo statyba. „Gilių“ projektas išsiskiria tuo, kad šiuose namuose visi butai turės erdvias net iki 45 m2 ploto terasas arba iki 9 m2 ploto balkonus. Kvartale suprojektuota190 butų, kurių plotas svyruoja nuo 31 iki 82 kvadratinių metrų. Planuojama, kad pirmieji naujakuriai „Gilių“ kvartale apsigyvens jau kitų metų pavasarį. Santariškėse šiais metais planuojama pastatyti apie 80 butų ir kotedžų.

Iki 2015 metų „Eika“ Pilaitėje planuoja pastatyti apie 250 naujų butų ir prekybos centrą; tiek pat butų bei prekybos ir paslaugų centrą numatoma pastatyti ir Santariškėse. 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »