SEB bankas išplėtė galimybes gyventojams, kurie naudojasi kasdieniais finansinių paslaugų planais

Publikuota: 2012 m. spalio 17 d. trečiadienis

 

SEB bankas gyventojams, kurie naudojasi kasdieniais finansinių paslaugų planais, nuo šiol siūlo dar daugiau galimybių pervedant pinigus litais internetu. Trijų planų – „Sumanu“, „Sumanu plius“ ir „Laisvalaikis“ – naudotojai už fiksuotą mokestį per mėnesį galės atlikti ne tik neribotą skaičių pinigų pervedimų litais internetu į visas sąskaitas SEB banke, bet ir penkis kartus pervesti pinigus litais internetu į sąskaitas kituose Lietuvoje registruotuose bankuose. Be to, SEB banką pagrindiniu banku pasirinkę gyventojai, t. y. pervedantys ar planuojantys pervesti savo nuolatines pajamas į SEB banke turimą sąskaitą, planus „Sumanu“, „Sumanu plius“ ar „Laisvalaikis“ galės rinktis už specialią kainą – atitinkamai už 5, 9 ir 12 litų per mėnesį (įprasta kaina 10, 13 ir 15 litų).

„Gyventojai vis daugiau pinigų operacijų atlieka elektroninėje erdvėje, kuria naudotis jau tapo įprasta ir patogu. Taigi į paslaugų planus įtraukėme lėšų pervedimą į sąskaitas kituose bankuose Lietuvoje, nes siekiame pasiūlyti kuo daugiau patogių galimybių naudotis elektroninės bankininkystės teikiamais privalumais“, – sako Virginijus Doveika, SEB banko prezidento pavaduotojas ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius.

Pasak jo, banko statistika rodo, kad SEB paslaugų planais naudojasi jau per 35 tūkst. gyventojų ir jie internetu atsiskaito 40–50 proc. dažniau negu iki tol, kol mokėdavo už kiekvieną pinigų pervedimo operaciją atskirai. „Pasirinkę paslaugų planus, gyventojai nuolat naudojasi ir kitais jų privalumais be papildomo mokesčio, pavyzdžiui, dabar per mėnesį išsiunčiame kelis kartus daugiau trumpųjų žinučių apie sąskaitų likutį ar naujas pervestas lėšas negu tada, kai šią paslaugą siūlėme atskirai“, – sako V. Doveika.

Norimą paslaugų planą užsisakyti arba pakeisti dabartinį kitu galima SEB banko elektroninės bankininkystės svetainėje arba bet kuriame banko skyriuje. SEB bankas iš viso siūlo penkis paslaugų planus. Planų „Studentas“ ir „Senjoras“ (planas pensinio amžiaus sulaukusiems gyventojams yra nemokamas) kainos ir paslaugos nekeičiamos.

Bet kurį SEB paslaugų planą užsisakęs asmuo be papildomo mokesčio gauna elektroninį slaptažodžių generatorių (įprasta kaina 29 Lt), banko debeto arba kredito kortelę, už kurią netaikomas išdavimo ir metų mokesčiai (mažiausias mokestis 19 Lt), gali naudojantis debeto kortele, susieta su paslaugų planu, kiekvieną mėnesį nemokamai pasiimti arba iki 3,5 tūkst., arba iki 5 tūkst. litų iš SEB ir DNB bankų bankomatų, gali gauti banko SMS žinutes apie sąskaitų pokyčius ir likučius (įprastai SMS žinutės kaina 0,30 Lt), jam netaikomas standartinis mėnesio banko sąskaitos tvarkymo mokestis

 

 

 

 

 

 

 

 

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »