„Samsung“ ir „Visa“ – sąjunga, užtikrinanti patikimus mobiliuosius mokėjimus 2012-ųjų Londono olimpinėms žaidynėms

Publikuota: 2011 m. balandžio 8 d. penktadienis

Dvi pasaulinės kompanijos – „Samsung“ ir „Visa“ neseniai paskelbė apie savo planus diegti naujausias technologijas mobiliųjų mokėjimų sistemų rinkoje kaip dalį paramos 2012 m. Londone vyksiančioms olimpinėms žaidynėms. Vartotojams bus suteikta galimybė greičiau ir patogiau atlikti mokėjimus su olimpinėms ir parolimpinėms žaidynėms sukurtu mobiliuoju „Samsung“ telefonu. Šie telefonai bus įteikti ir „Visa“ bei „Samsung“ remiamiems sportininkams. Abi kompanijos taip pat planuoja vartotojams suteikti galimybę įsigyti šiuos mobiliuosius telefonus per mobiliojo tinklo operatorius ir kitus platintojus. Naujoji „Samsung“ ir „Visa“ strateginė sąjunga rinkoje atliks svarbų vaidmenį ir po 2012 m.

„Kaip ir „Samsung“ kompanija, „Visa“ olimpines ir parolimpines žaidynes laiko puikia galimybe užimti pirmaujančias pozicijas bendradarbiaujant su bankais, prekybininkais, mobiliaisiais operatoriais ir vartotojais. Norėdami būti naudingi, žaidynių metu ir vėliau sieksime žmones aprūpinti mobiliosiomis ir bekontaktėmis mokėjimo technologijomis 2012-iems ir vėlesniam laikotarpiui, – kalbėjo vienas iš „Visa Europe“ vadovų Peteris Ayliffe. – Kartu su „Samsung“ planuojame bendradarbiauti su finansų institucijomis bei mobiliųjų tinklų operatoriais ir sėkmingai įgyvendinti šią iniciatyvą.“

Žaidynėms sukurtame „Samsung“ mobiliajame telefone bus įdiegtos „Near Field Communications“ (NFC – liet. artimo lauko ryšiai) ir „Visa“ bekontaktė mokėjimo technologijos. Atliekant mokėjimą klientui tereikės pasirinkti mobiliąją „Visa“ bekontaktę programą, nustatyti mokėjimo funkciją ir priglausti telefoną prie bekontakčio skaitytuvo paslaugos teikimo vietoje.

Kaip teigė „Samsung Elektronics“ vadovas Europoje Seokpil Kimas, „Tikimės, kad kitais metais Londone vyksianti pati svarbiausia viso pasaulio sportininkams šventė bus puiki proga pademonstruoti, kokią įtaką technologijos turi šiandieniniam mūsų gyvenimui. Taigi, džiaugiamės bendradarbiavimu su „Visa“ ir tikimės sėkmingai įgyvendinti savo tikslą – kuo daugiau žmonių įtraukti į smagų žaidynių sūkurį naudojant mūsų išmaniąsias technologijas“.

 „Samsung“ patvirtino savo kaip lyderės pozicijas kuriant NFC ryšių technologijas 2010 m. Prancūzijoje pristačiusi pirmąjį komercinį telefoną su NFC technologija. Kiek vėliau buvo išleistas pirmasis mobilusis telefonas su „Android“ operacines sistema ir NFC. Šiemet Barselonoje vykusiame Pasaulio mobiliųjų technologijų kongrese buvo pristatytas išmanusis telefonas su NFC sistema ir „bada“ operacine sistema.

Visame pasaulyje „Visa“ bendradarbiauja su bankais ir prekybininkais diegiant bekontaktes korteles. Londone jau yra daugiau kaip 60 tūkstančių paslaugų tiekimo vietų, kuriose galima naudotis bekontakčių mokėjimų paslauga. Šiuo metu „Visa“ mobilieji mokėjimai atliekami daugelyje šalių – Australijoje, Kanadoje, Čekijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, Singapūre, Brazilijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir kt.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje (118)

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų (1)

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą (1)

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus (1)

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką (1)

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo (1)

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą (1)

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »