„Samsung“ ir „Visa“ – sąjunga, užtikrinanti patikimus mobiliuosius mokėjimus 2012-ųjų Londono olimpinėms žaidynėms

Publikuota: 2011 m. balandžio 8 d. penktadienis

Dvi pasaulinės kompanijos – „Samsung“ ir „Visa“ neseniai paskelbė apie savo planus diegti naujausias technologijas mobiliųjų mokėjimų sistemų rinkoje kaip dalį paramos 2012 m. Londone vyksiančioms olimpinėms žaidynėms. Vartotojams bus suteikta galimybė greičiau ir patogiau atlikti mokėjimus su olimpinėms ir parolimpinėms žaidynėms sukurtu mobiliuoju „Samsung“ telefonu. Šie telefonai bus įteikti ir „Visa“ bei „Samsung“ remiamiems sportininkams. Abi kompanijos taip pat planuoja vartotojams suteikti galimybę įsigyti šiuos mobiliuosius telefonus per mobiliojo tinklo operatorius ir kitus platintojus. Naujoji „Samsung“ ir „Visa“ strateginė sąjunga rinkoje atliks svarbų vaidmenį ir po 2012 m.

„Kaip ir „Samsung“ kompanija, „Visa“ olimpines ir parolimpines žaidynes laiko puikia galimybe užimti pirmaujančias pozicijas bendradarbiaujant su bankais, prekybininkais, mobiliaisiais operatoriais ir vartotojais. Norėdami būti naudingi, žaidynių metu ir vėliau sieksime žmones aprūpinti mobiliosiomis ir bekontaktėmis mokėjimo technologijomis 2012-iems ir vėlesniam laikotarpiui, – kalbėjo vienas iš „Visa Europe“ vadovų Peteris Ayliffe. – Kartu su „Samsung“ planuojame bendradarbiauti su finansų institucijomis bei mobiliųjų tinklų operatoriais ir sėkmingai įgyvendinti šią iniciatyvą.“

Žaidynėms sukurtame „Samsung“ mobiliajame telefone bus įdiegtos „Near Field Communications“ (NFC – liet. artimo lauko ryšiai) ir „Visa“ bekontaktė mokėjimo technologijos. Atliekant mokėjimą klientui tereikės pasirinkti mobiliąją „Visa“ bekontaktę programą, nustatyti mokėjimo funkciją ir priglausti telefoną prie bekontakčio skaitytuvo paslaugos teikimo vietoje.

Kaip teigė „Samsung Elektronics“ vadovas Europoje Seokpil Kimas, „Tikimės, kad kitais metais Londone vyksianti pati svarbiausia viso pasaulio sportininkams šventė bus puiki proga pademonstruoti, kokią įtaką technologijos turi šiandieniniam mūsų gyvenimui. Taigi, džiaugiamės bendradarbiavimu su „Visa“ ir tikimės sėkmingai įgyvendinti savo tikslą – kuo daugiau žmonių įtraukti į smagų žaidynių sūkurį naudojant mūsų išmaniąsias technologijas“.

 „Samsung“ patvirtino savo kaip lyderės pozicijas kuriant NFC ryšių technologijas 2010 m. Prancūzijoje pristačiusi pirmąjį komercinį telefoną su NFC technologija. Kiek vėliau buvo išleistas pirmasis mobilusis telefonas su „Android“ operacines sistema ir NFC. Šiemet Barselonoje vykusiame Pasaulio mobiliųjų technologijų kongrese buvo pristatytas išmanusis telefonas su NFC sistema ir „bada“ operacine sistema.

Visame pasaulyje „Visa“ bendradarbiauja su bankais ir prekybininkais diegiant bekontaktes korteles. Londone jau yra daugiau kaip 60 tūkstančių paslaugų tiekimo vietų, kuriose galima naudotis bekontakčių mokėjimų paslauga. Šiuo metu „Visa“ mobilieji mokėjimai atliekami daugelyje šalių – Australijoje, Kanadoje, Čekijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, Singapūre, Brazilijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir kt.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo terminalai stovi ir cerkvėse

Italijos cerkvėse stovi mokėjimo terminalai, kuriuose susimokėjus kreditine kortele, galima nusipirkti žvakutę. skaityti »

Gerk ir susimokėk už kelionę buteliu

Kelias dienas Londone už važiavimą metro buvo galima susimokėti... buteliu. skaityti »

Biometrijos technologijos daugiausiai naudojamos Azijoje

HSBC ataskaita „Trust in Technology“ parodė, kad Azija ir Artimieji Rytai lenkia Vakarų Europą biometrinės identifikacijos būdų naudojimu. skaityti »

Prekes bus galima įsigyti per virtualiosios realybės akinius

Mokėjimo procesų bendrovė „WorldPay“ sukūrė sistemą, kuria naudojantis per virtualiosios realybės įrenginį bus galima atlikti finansines operacijas. skaityti »

Rusijoje bankomatai klientus pažins iš veido

Stambiausi Rusijos bankai planuoja įdiegti į savo bankomatus sistemą, kuri pažins klientus iš veido. skaityti »

Lietuvoje populiarėja tarpusavio skolinimosi platformos

2017 m. pirmąjį ketvirtį toliau mažėjo gyventojams suteiktų naujų vartojimo kreditų skaičius, tačiau šiuos kreditus irgi teikiančios tarpusavio skolinimo platformos skolinimo apimtį sparčiai didino. skaityti »

Biometrinių atsiskaitymų patrigubės

„Juniper Research“ tyrimo duomenimis, mobiliųjų atsiskaitymų, kuriems atlikti naudojami biometriniai duomenys, šiemet išaugs iki 2 mlrd. dolerių. skaityti »

Šveicarijoje bus naudojama bendra bankomatų operacinė sistema

Šveicarijos bankai diegia standartizuotą operacinę sistemą, skirtą visiems šalies bankomatams. skaityti »

Išgėrei per daug – negalėsi pasinaudoti mokėjimo kortelėmis

Sukurta mobilioji programėlė „DrnkPay“, padėsianti kovoti su priklausomybe nuo alkoholio. skaityti »

Virtualiosios valiutos „Ethereum“ vertė staigiai išaugo

„Ethereum“ kaina per parą išaugo 25 proc. Dar metų pradžioje ši virtualioji valiuta kainavo vos 8 dolerius. „Ethereum“ išpopuliarino gamintojai ir verslo klientai. skaityti »