Šiaulių bankas verslui paskolins dar 20 mln. eurų

Publikuota: 2012 m. spalio 4 d. ketvirtadienis

Šiaulių bankas ir Europos investicijų fondas (EIF) pasirašė bendradarbiavimo sutarties pratęsimą. Pagal šį susitarimą numatyta papildomai skirti 20 mln. eurų (69,06 mln. Lt) įvairiems smulkiojo ir vidutinio verslo projektams finansuoti.

Įgyvendindamas pasidalintos rizikos paskolų instrumentą pagal JEREMIE iniciatyvą, kuri Lietuvoje finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir nacionalinėmis lėšomis pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programą, Šiaulių bankas per ketverius metus smulkiosioms ir vidutinėms įmonėms iš viso bus išskolinęs 80 mln. eurų (276,23 mln. Lt) - pusę šios sumos sudaro Šiaulių banko lėšos.

„Ilgalaikis Šiaulių banko bendradarbiavimas su Europos investicijų fondu ir JEREMIE iniciatyvos sėkmė liudija, kad ši partnerystė atitinka banko klientų reikmes bei lūkesčius, o bankui sudaro galimybes gerinti finansavimo sąlygas savo klientams, plėsti ryšius su potencialiais klientais, stiprinti banko pozicijas rinkoje ir skatinti šalies ūkio verslumą. Sulėtėjusios ekonomikos sąlygomis svarbu, kad šias paskolas gali gauti verslo įmonės, dirbančios įvairiose ūkio šakose ir visuose šalies regionuose“, - sako Šiaulių banko administracijos vadovas Audrius Žiugžda.

„Mes labai džiaugiamės pratęsdami bendradarbiavimą su Šiaulių banku, teikiant pasidalintos rizikos paskolas - tai leis bankui toliau didinti Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo kreditavimo apimtis, taip stiprinant Lietuvos ekonomiką“, - teigia Graham Cope, Regiono vadovas, EIF.

Europos investicijų fondas ir AB Šiaulių bankas bendradarbiavimo sutartį dėl smulkiojo ir vidutinio verslo kreditavimo Lietuvoje pasirašė 2010 m. sausio mėn. Šių metų rugsėjo pabaigoje pagal šią sutartį Šiaulių bankas buvo išdavęs beveik 200 paskolų už 40 mln. eurų (per 138 mln. Lt).

 

 

 

 

 

 

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »