„Wincor Nixdorf“ pritaikė bankomatus išmaniesiems telefonams

Publikuota: 2015 m. spalio 14 d. trečiadienis

Pasaulyje lyderiaujanti bankinės įrangos gamintoja „Wincor Nixdorf“ nuolat tobulina bankomatus, kad naudotis jais būtų patogiau ir greičiau.

Naujasis kompanijos bankomatas „CINEO C2020“ pritaikytas tiems, kurie turi išmaniuosius telefonus su NFC (bekontakčio ryšio) funkcija. Naudojantis juo, vienu prisilietimu galima prisijungti prie savo sąskaitos, išsiimti grynųjų pinigų ar atlikti kitokią operaciją. Tiems, kurių išmanieji telefonai neturi NFC funkcijos, numatytas alternatyvus būdas jungtis su QR (angl. Quick Response) kodu.

„Wincor Nixdorf“ pranešime spaudai rašoma, kad naudodamiesi naujuoju bankomatu išmaniųjų telefonų turėtojai gali per banko patvirtintą mobiliąją programą išsiimti grynųjų. Beje, klientas gali pasirinkti banko sąskaitą, iš kurios norės išsiimti grynųjų pinigų, ir nurodyti norimą pinigų sumą dar eidamas bankomato link. Priėjus prie bankomato tereikės priartinti išmanųjį telefoną prie savitarnos įrenginio ir patvirtinti savo tapatybę. Mobilioji programa taip pat padės klientams susirasti artimiausią bankomatą, kuris išduoda grynuosius be banko kortelės.

„CINEO C2020“ bankomatais galima naudotis ir be išmaniojo telefono, turint bekontaktę plastikinę kortelę. Šiuo atveju klientas turi įrašyti savo PIN kodą jutikliniame bankomato ekrane. „Wincor Nixdorf“ garantuoja, kad jutiklinis bankomato ekranas atitinka aukštus saugumo reikalavimus, o PIN kodas įvedamas per specialų užšifruotą jutiklinį daviklį.

Sertifikavimo ir naujų sistemų integravimo į esamą banko struktūrą procesai vyks paprastai ir greitai, nes bankomate „CINEO C2020“ naudojama standartinė programinė įranga. Naujieji „Wincor Nixdorf“ bankomatai „CINEO C2020“ jau bandomi kai kuriuose Europos, JAV ir Azijos bankuose.

Šaltinis: payspacemagazine.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje (111)

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »