„Apple App Store“ parduotuvėje jau galėjo būti milijonas programų

Publikuota: 2012 m. lapkričio 23 d. penktadienis

Neoficialiai pranešama, kad nuo „Apple App Store“ parduotuvės darbo pradžios – 2008 metų liepos – į ją buvo priimta daugiau nei milijonas programų, tačiau šiuo metu parduotuvėje jų tiek nėra.

Iš milijono programų net 493 tūkst. buvo mokamos, o 159 tūkst. iš jų – žaidimai. Šiuo metu parduotuvėje yra 736 tūkst. programų, o tai reiškia, kad iš parduotuvės per ilgiau kaip ketverius metus buvo pašalinta ar išimta pačių plėtotojų apie 265 tūkst. programų ir įvairių jų versijų.

Iš minėtų 736 tūkst. programų 336 tūkst., arba net 45 proc., yra mokamos. O štai žaidimų yra 120 tūkst. – viso labo 16 proc. visų programų. Parduotuvė turi 400 mln. naudotojų.

Pagal programų skaičių konkurentas „Google Play Store“ atsilieka labai nedaug. Ši parduotuvė turi jau kiek daugiau nei 675 tūkst. programų. Vis dėlto pažymima, kad į „Apple App Store“ patekti sunkiau, nes kontrolė yra griežtesnė nei „Google Play Store“ parduotuvėje.

 

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »