„Apple“ pristato išmanųjį laikrodį

Publikuota: 2015 m. kovo 13 d. penktadienis

Balandžio mėnesį prekyboje pasirodys naujas „Apple“ įrenginys – išmanusis laikrodis „Apple Watch“. „Apple Watch“ korpusas pagamintas iš  juodo poliruoto nerūdijančio plieno. Dėl didesnio saugumo ekranas padengtas safyro stiklu. Pirkėjas gali rinktis vieną iš trijų odinių apyrankių, taip pat apyrankę iš ftoroplasto.

Laikrodis gali veikti iki 18 valandų – tiek užtenka visai dienai. Per šį laiką galite 90 kartų perstatyti laikrodyje laiką, peržiūrėti 90 pranešimų, 45 minutes naudotis įvairiomis programomis ir 30 minučių pasitreniruoti grojant muzikai, kuri į laikrodį perduodama per „Bluetooth“.

Iš šio laikrodžio galima skambinti ir priimti skambučius. Tai labai patogu, nors energijos eikvojimo prasme neekonomiška. Laikrodis atlaikys tik tris valandas kalbėjimo telefonu, tad, jei pamėgsite jį naudoti kaip telefoną, nusiteikite krauti kelis kartus per dieną.

Jei naudosite laikrodį kaip muzikos grotuvą, iki 6,5 valandų galėsite per jį klausytis muzikos (ji traukiama iš „iPhone“ per belaidę „Bluetooth“ jungtį).  

„Apple Watch“ leidžia sekti savo aktyvumą. Programa „Aktyvumas“ fiksuoja jūsų judėjimą ir motyvuoja mažiau sėdėti vienoje vietoje. Šis laikrodis atlaiko 7 valandas treniruočių, per kurias matuoja sportuojančiojo aktyvumo duomenis. Tai nepakeičiamas pagalbininkas sportuojantiems.

„Apple Watch“ mėgina į rinką įvesti naują produktą, tačiau tikrai abejotina, kad jis būtų toks populiarus kaip „iPhone“, kurio pajamos siekia 70 % „Apple“ apyvartos.

„CNN Money“ ekspertai mano, kad išmanusis laikrodis nebus labai populiarus, nes naujasis įrenginys neatlieka jokios iš esmės naujos funkcijos, o jo elementai greitai išsikrauna. Be to, ne visi mano, kad „Apple Watch“ yra žavus: „įrenginys storas, kvadratinis, neelegantiškas“, – sako „CNN Money“ atstovai.

Šaltinis: cnet.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »