„Asus“ pristato „Transfomer AiO“

Publikuota: 2013 m. kovo 13 d. trečiadienis

„Asus“ pirmieji rinkoje pristato kompiuterio „viskas viename“ ir planšetės hibridą „Transfomer AiO“.

Iš pažiūros tai niekuo neišsiskiriantis „viskas viename“ kompiuteris, primenantis garsiąją „Apple iMac“ seriją. Jis yra 18,4 colio įstrižainės, turi 1920x1080 raiškos IPS jutiklinį ekraną. Įdomiausia tai, kad jį galima atjungti nuo sistemos.

Šį hibridą taip pat sudaro dvi visiškai skirtingos sistemos. Kai „viskas viename“ kompiuterį varo pagal pasirinkimą įdėtas „Intel Ivy Bridge“ procesorius, „nVidia GeForce GTX 730M” vaizdo posistemis ir iki 8GB darbinės atminties, o jis valdomas naujosios „Windows 8” operacinės sistemos ir gali pasižymėti net iki 2TB talpos mechaniniu kietuoju disku, planšetinis kompiuteris visiškai kitoks.

Šis jau valdomas „Google Android 4.1 Jelly Bean” operacinės sistemos, jį varo „nVidia Tegra 3” procesorius, jame yra 32GB vietos ir 2GB darbinės atminties. Tiesa, net 18,4 colių įstrižainės ekrano planšetė gana sunki, jos svoris  2,4 kg. Tačiau tai neturėtų stebinti, nes tai rinkoje didžiausia „Google Android“ planšetė.

Akivaizdu, kad tiek sveriantį įrenginį nebus labai patogu ilgai laikyti rankose, tačiau tai nereiškia, jog „Asus“ to neapgalvojo. Nuo „viskas viename“ kompiuterio „atplėšiamas“ didžiulis planšetinis kompiuteris turi galinę „koją“, matytą „Microsoft Surface“ planšetėse. Ši įdomi tuo, kad ją galima reguliuoti nuo 0 iki 100 laipsnių kampu, tačiau kompanija rekomenduoja 35 laipsnių kampą.

 

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »