Atnaujintos „Precision“ mobilios darbo stotys – dar daugiau spartos ir atminties

Publikuota: 2016 m. rugsėjo 15 d. ketvirtadienis

Kūrybinių profesijų atstovai išgyvena bene pačius geriausius laikus – naujausios technologijos šiandien atveria išskirtines galimybes ne tik asmeninių kompiuterių naudotojams, bet ir profesionalams. Vaizdo montavimo specialistai ir menininkai, architektai ir inžinieriai – visi jie šiandien gali peržengti iki šiol turėtų galimybių ribas dėl įvairių virtualios ir papildytos realybės sprendimų.

Praėjusį rudenį pristačiusi naują mobilių darbo stočių „Precision“ liniją, šiandien JAV technologijų milžinė „Dell Technologies“ inžinieriams, grafikos dizaineriams ir kitiems profesionalams savo asortimente siūlo dar kokybiškesnę darbo šiais įrenginiais patirtį.

„Precision“ mobilios darbo stotys pasižymi didesne sparta ir atmintimi bei leidžia duomenis apdoroti greičiau. Tai puikiai dera su plonesniu ir lengvesniu korpusu, vienu geriausių rinkoje dizainų bei puikios kokybės ekranu.

„Precision 15 (7510)“ ir „Precision 17 (7710)“ ­– ketvirtadaliu spartesnė atmintis

Atnaujinti „Precision 15 (7510)“ ir „Precision 17 (7710)“ modeliai, priklausantys „Precision 7000“ serijai, turi du naujus „Intel Xeon“ procesorius – „E3-1545 v5“ ir „E3-1575 v5“, kurie pasižymi iki 20 proc. didesne sparta, lyginant su ankstesnės kartos modeliais. Naujieji „Intel Xeon“ – šiuo metu patys galingiausi į „Dell Technologies“ mobilias darbo stotis diegiami procesoriai. Kiekvienas naujojo procesoriaus branduolys ir duomenų srautas turi prieigą prie 128 MB papildomos atminties, integruotos į patį procesorių. Naujieji lustai turi „Iris Pro“ grafikos technologiją, taip pat aparatines duomenų apsaugos ir administravimo priemones, leidžiančias sumažinti veiklos sąnaudas.

Be kita ko, atnaujinta „Precision 7000“ serija taip pat pasižymi spartesne atmintimi. Glaudžiai bendradarbiaudama su partneriais „Dell Technologies“ darbo stotis „Precision 7510“ ir „Precision 7710“ aprūpino DDR4 „SuperSpeed“ 2667 MHz spartos operatyviąja atmintimi, kurios maksimali talpa siekia 32 GB. Tai – net 23 proc. spartesnė atmintis, palyginti su ankstesnės kartos kompiuteriais.

Dėmesys saugumui ir išplėstos virtualios realybės galimybės

Atnaujintos ir „Precision 15 (5510)“ mobilios darbo stotys - įmontuotas galingesnis ­procesorius „Intel Core i5-6440HQ“. „Precision 15 (3510)“, „Precision 15 (7510)“ ir „Precision 17 (7710)“ modeliai palaiko ECC atminties klaidų korekcijos technologiją „Dell Reliable Memory Technology Pro“, leidžiančią dar labiau sustiprinti duomenų apsaugą. Šios inovacijos suteikia galimybę vartotojams atlikti kompiuterizuotus projektavimo ir kitus darbus greičiau, saugiau ir efektyviau. Naudojant daugelio gijų arba branduolių duomenų apdorojimo režimą, šios darbo stotys turi galimybę pasinaudoti papildoma atmintimi, todėl skaičiavimai atliekami žymiai greičiau.

Šį pavasarį „Dell Technologies“ taip pat pristatė naujas darbo stočių virtualios realybės konfigūracijas ir pirmąją darbo stotį „Precision Tower“, leidžiančią profesionalams kurti virtualios realybės turinį. Siekiant pagerinti šią vartotojų patirtį, „Precision Tower“ ir „Precision R7910 Blade“ darbo stotys buvo atnaujintos naujais „Intel Xeon E5-2600 Broadwell“ procesoriais su didesniu branduolių skaičiumi, kurie pasižymi dar didesniu efektyvumu atliekant tos pačios užduoties veiksmus vienu metu. Visa tai idealiai tinka 3D modeliavimui ir animacijos kūrimui, pavyzdžiui, „Precision“ darbo stotis naudojo filmo „Angry Birds“ kūrėjai.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »