Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Publikuota: 2017 m. birželio 27 d. antradienis

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. Los Andžele „Alienware“ ir „Dell“ taip pat pristatė savo naujus žaidimų kompiuterius bei jiems skirtus komponentus. Atsižvelgdamos į tai, ko žaidėjai tikisi iš kompiuterių žaidimų produktų bei žaidėjų bendruomenės, šios bendrovės didina investicijas į kompiuterinių žaidimų įrangą, virtualiosios realybės (VR) palaikymą bei elektroninį sportą. Nuolatinės inovacijos kompiuterių produktyvumo, dizaino, žaidimų ir VR srityse leido pasiekti 3,5 metų iš eilės trunkantį kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimų augimą.

Vienoje geriausiai žinomų vaizdo žaidimų parodų pristatyti „Alienware“ stacionarūs žaidimų kompiuteriai, kurių konfigūracija numato naujausius daugiabranduolius procesorius, pilnas spektras žaidimų monitorių ir periferinių įrenginių su „Alienware“ būdingu dizainu. Kartu parodytas naujas rudenį Lietuvoje pasirodysiantis „Dell Inspiron Gaming“ stacionarus kompiuteris, leidžiantis kiekvienam vartotojui išbandyti virtualios realybės privalumus.

„Kasmet atvykus į E3 smagu matyti žmones, kurie kaskart būna nustebinti mūsų žaidimų kompiuterių naujovių. Šie metai taip pat nebuvo išimtis, – teigia Frankas Azoras, „Alienware“, „Dell Gaming“ ir „XPS“ viceprezidentas ir generalinis vadovas. – Mūsų gerbėjų aistra „Alienware“ ir kitiems žaidimų kompiuteriams yra mūsų varomoji jėga, kuri padeda viršyti lūkesčius ir patenkinti viso pasaulio žaidėjų poreikius.“

Naujo modelio debiutas ir investicijos į e. sportą

E3 parodoje taip pat buvo pristatytas naujasis „Inspiron Gaming Desktop“ kompiuteris su „Windows 10“, kuris Lietuvoje pasirodys rudens sezoną. Šis modelis sukurtas žaidėjams, kurie ieško konkurencinių pranašumų už prieinamą kainą. Konfigūracijos numato naujausius „AMD“ procesorius „Ryzen“ su „SenseMI“ technologija, optimizuotą vidinių komponentų aušinimą, šviesos diodų sistemą „Polar Blue“, lengvą prieigą prie komponentų, versijas su įvairaus galingumo maitinimo blokais (net iki 850 W), taip pat virtualiai realybei pritaikytų „AMD“ ir „NVIDIA“ grafinių adapterių palaikymą, įskaitant konfigūracijas su keliomis diskretinėmis vaizdo plokštėmis.

Los Andžele „Dell“ ir „Alienware“, plėtojantys e. sportą jau daugiau nei dešimt metų, užsiminė ir apie tolimesnes investicijas. Sėkminga patirtis pirmuosiuose e. sporto turnyruose leido sukurti ilgalaikius partnerystės ryšius su visame pasaulyje garsiomis komandomis „Team Liquid“ ir „Team Dignitas“, taip pat kompanijomis „Turner“ ir „IMG“, „ELEAGUE“ turnyro kūrėjais bei organizatoriais.

Atnaujintas „Alienware Area-51“ su naujais daugiabranduoliais procesoriais

„Intel“ ir „AMD“ didina apsukas daugiabranduolių procesorių srityje, todėl vartotojai galės išvysti iš karto kelias naujas „Alienware Area-51“ versijas. Reikliausiems žaidėjams skirti ypač spartūs procesoriai, kurie iš žaidimų reikalauja geriausios žaidybinės patirties, o darbo metu – aukščiausio produktyvumo lygio. Šios versijos papildytos „Intel Core X-Series“ arba „AMD Ryzen Threadripper“ procesoriais, kurie tinka darbui su 4K, 8K ir VR programomis.

„Dell“ taps išskirtiniu „AMD“ partneriu, kuris rinkai galės pasiūlyti produktų su „Ryzen Threadripper“ platforma, o sistemos su 16 branduolių procesoriumi turės galimybę būti spartinamos, didinant visų branduolių taktinį dažnį. Savo ruožtu, „Intel Core i9“ procesoriai skirti žaidėjams, kurie dirba su programomis, gebančiomis sau priskirti taktinio dažnio prioritetą (taktinis dažnis šiuo atveju gali siekti 4,5 GHz). Šie procesoriai tinka tiems, kurie vienu metu dirba su daugybe programų, o kartu ieško kompleksinio sprendimo.

„Alienware 15“ „NVIDIA GeForce GTX 1080“ su „Max-Q“ technologija

„Alienware 15“ pristatytas su naujausiu grafiniu adapteriu „NVIDIA GeForce GTX 1080“, su „Max-Q“ technologija, leidžiančia grafiniam procesoriui dirbti maksimalia 110 W galia. „Alienware“ naudojamas „Max-Q“ užtikrina maksimalų produktyvumo lygį, kartu dirbant VR aplinkoje. Apjungdamas ypač didelį spartos lygį žaidimuose ir mobilumą, „Alienware 15“ gali pasiūlyti ir pilną spektrą sąsajų, leisiančių prijungti populiarius žaidimų periferinius įrenginius bei VR sprendimus. Įdiegta 99 WHr talpos baterija leis žaisti ilgai, neieškant elektros lizdo, o klaviatūra su „AlienFX“ pašvietimu patiks net ir išrankiausiems žaidėjams.

Šaltinis: Dell Technologies
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »