„Cisco Systems Inc.“ ir „Philips Lighting“ kartu diegs daiktų internetą

Publikuota: 2015 m. gruodžio 14 d. pirmadienis

„Philips Lighting“(„Philips“) ir „Cisco Systems Inc.“ („Cisco“) sukūrė strateginį aljansą, skirtą diegti daiktų interneto technologijas šiuolaikiniuose verslo centruose, efektyviai išnaudojant ir taupant energiją.

Šviesos diodų sistemas „Philips LED“ sujungus su „Cisco“ tinklu, bus kuriamas projektas, iš kurio tikimasi gauti 1 mlrd. eurų pelną.

Apšvietimas reikalingas visur, todėl tai yra pats paprasčiausias būdas diegti вaiktų internetą į verslo pastatus.

Panaudojant „Cisco“ technologiją ir „Philips“ šviesos kištukinis lizdas su įtaisytais jutikliais ir specialia programine įranga, gali būti sukuriamas tinklas, per kurį perduodami duomenys ir teikiamos naujos paslaugos.  

Sudarydamos aljansą, „Philips“ ir „Cisco“ išsikėlė uždavinį paskubinti naujos technologijos diegimą, siūlant šiuolaikiškiems pastatams efektyvų, taupų ir komfortišką sprendimą.

„Susijungus dviem pasaulinio garso apšvietimo ir tinklo technologijų sričių bendrovėms, viso pasaulio verslo pastatuose bus sparčiai diegiamas daiktų internetas. Užsakovai gaus efektyvią apšvietimo sistemą ir galės naudotis informacija, kurią jiems perduos apšvietimo įranga, kad būtų galima taupyti energiją, mažinti išlaidas ir optimizuoti darbo erdvę. Šviesos įrenginiai, prijungti prie saugaus ir patikimo IT tinklo, taps išmaniųjų biurų technologijų pagrindu“, – sakė „Philips“ vyresnysis viceprezidentas Bill Bien.

„Pasaulyje vyksta skaitmenizavimo procesai, o kartu su „Philips“ paspartinsime šviesos tinklų skaitmenizavimą, kad žmonės galėtų efektyviau ir kokybiškiau naudotis technologijomis, – teigė „Cisco“ vyresnysis viceprezidentas darbui  su ryšio operatoriais.

Apšvietimo įrenginiai su jutikliais matuoja aplinkos parametrus, pvz., erdvės užimtumo davikliai gali perduoti informaciją apie tai, ar tam tikroje patalpoje reikalingas apšvietimas ar galima jį išjungti.

Numatoma, kad naudojant prie „Cisco“ tinklo prijungtą „Philips LED“ apšvietimo sistemą bus galima sutaupyti apie 80 proc. elektros energijos ir pastato išlaikymo išlaidų. Panaudojant mobilųjį ryšį ir programas išmaniesiems telefonams, apšvietimo sistemą darbuotojai galėtų patogiai valdyti.

Demonstracinis „Cisco“ ir „Philips“ sprendimas jau įdiegtas  „Cisco Kanados biure Toronte.

Šaltinis: сontent-review.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »