„Cisco“ sukūrė itin greitą maršrutizatorių „daiktų internetui“

Publikuota: 2013 m. spalio 4 d. penktadienis

Netrukus automobiliai, šaldytuvai, kavamalės, durys, priešgaisriniai davikliai ir daugelis kitų daiktų bus prijungti prie interneto. Apie tai, kiek daug į šią kryptį investuoja aparatinės įrangos kūrėjai, galima spręsti vien iš kompanijos „Cisco“ pavyzdžio. Amerikiečių tinklo įrangos milžinė specialiam „daiktų interneto” maršrutizatoriui kurti paaukojo trejus metus, prie projekto darbavosi 450 inžinierių, o investicijos sudarė 250 mln. JAV dolerių.

Pastangas vainikavo ištisa produktų serija NCS (Network Convergence System), pasižyminti neįtikėtinu pralaidumu. Pranešama, kad NCS pagrindu sukurta sistema vos per sekundę gali „perpumpuoti“ visą kompanijos „NetFlix biblioteką“.

Panašios sistemos leis gauti prieigą prie milijonų prie interneto prijungtų įrenginių, o kartu labai lengvai adaptuotis prie bet kokios dinamiškai besikeičiančios apkrovos.

Naujieji NCS maršrutizatoriai suskirstyti į tris linijas: NCS 6000, NCS 4000 ir NCS 2000. Serijos NCS 6000 ir NCS 2000 jau tiekiamos, o NCS 4000 debiutuos 2014 metų pirmoje pusėje.

Maršrutizatorius NCS 6000 – tai 5 TB/s pralaidumas vienam lizdui ir 1,2 PB/s pralaidumas visai sistemai. NCS 4000 atveju šie rodikliai sudaro atitinkamai 400 GB/s ir 6,4 TB/s, tuo tarpu NCS 2000 apsiribos 100 GB/s pralaidumu.

Svarbu, kad visų trijų linijų produktai gali būti valdomi kaip vieninga sistema, o tai suteikia galimybę viską konfigūruoti ypač lanksčiai.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »