„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

Publikuota: 2017 m. spalio 13 d. penktadienis

Daiktų internetas (angl. Internet of Things) skverbiasi į vis daugiau sričių, padeda žmonių gyvenimui, pramonei ir verslui būti efektyvesniems, patogesniems ir nešti daugiau finansinės naudos. Juo naudojasi išmanūs namai, miestai ir gamybos įmonės. „Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą.

„Daiktų internetas iš esmės keičia mūsų gyvenimą, įmonių veiklą ir visą pasaulį, – teigia „Dell Technologies“ pirmininkas ir generalinis direktorius Michaelis Dellas. Įmonė supažindina klientus su nauja duomenų apdorojimo funkcija, kuri sujungia daiktų internetą ir dirbtinį intelektą vienoje tarpusavyje susijusioje ekosistemoje – nuo periferijos iki branduolių ir debesijos. Tai leis pateikti pažangesnių, labiau nuspėjamų sistemų.“

Kadangi vis daugiau klientų siekia patobulinti savo verslą pasitelkę skaitmeninius kanalus, atsiranda naujas duomenų apdorojimo modelis. Per pastaruosius 15 metų IT pramonėje išsiplėtė debesų kompiuterija – itin centralizuotas IT paslaugų teikimo modelis. Bet šiame amžiuje, kai kiekvienas prietaisas – nuo telefonų iki automobilių, nuo lempučių iki termostatų ir širdies monitorių – gyvas ir išmanus, reikalaujama, kad informacija būtų paskirstoma ir apdorojama realiu laiku. Šie prietaisai tiesiog negali laukti atsakymo iš centralizuotos debesijos infrastruktūros, nuo kurios skiria „kelios sekundės“.

Pirmą kartą istorijoje įmonėje taip pat bus įkurtas atskiras skyrius daiktų internetui, jis organizuos visų „Dell Technologies“ įmonių šeimos daiktų interneto produktų ir paslaugų kūrimą. Jam vadovaus „VMware“ vykdantysis viceprezidentas ir vyriausiasis technologijų specialistas Ray O’Farrellas: „Įmonė jau seniai matė šią galimybę sparčiai augančiame daiktų interneto pasaulyje, atsižvelgdama į jo turtingą istoriją periferijos duomenų apdorojimo rinkoje. Naujasis daiktų interneto skyrius leis stiprinti visas „Dell Technologies“ įmonių šeimos nares, kad galėtume pasiūlyti tinkamą sprendimą ir kartu su mūsų didžiąja partnerių ekosistema patenkinti klientų poreikius, padėti jiems lengviau diegti integruotas daiktų interneto sistemas.“

Per ateinančius trejus metus „Dell Technologies“ taip pat investuos 1 milijardą JAV dolerių į naujus daiktų interneto produktus, sprendimus, laboratorijas, partnerių programą ir ekosistemą.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »