„Dell Technologies“ pristatė paslaptyje laikytą rizikos kapitalo fondą

Publikuota: 2017 m. gegužės 25 d. ketvirtadienis

Didžiausia pasaulyje privačiai valdoma JAV technologijų bendrovė „Dell Technologies“ pristatė savo anksčiau paslaptyje laikytą padalinį – „Dell Technologies Capital“. Prieš kelerius metus įkurtas rizikos kapitalo fondas jau investavo į daugiau kaip 70 ankstyvosios stadijos startuolių, jų novatoriškų technologinių sprendimų vystymui skirdamas po 100 mln. JAV dolerių per metus.

„Puikiai suprantame, ko šiandien reikia perspektyvioms jaunoms įmonėms, kad jos pakeistų pasaulį – jos ieško aktyvių investavimo partnerių, galinčių suteiktų žinių, išteklių ir galimybių patekti į rinką. Pasinaudoję ne tik mūsų ištekliais, bet ir per ilgus veiklos metus sukauptomis žiniomis bei ryšiais, ankstyvosios stadijos įmonės turi galimybę drąsiai kurti inovatyvius sprendimus ir didinti savo potencialą“, – teigia „Dell Technologies Capital“ pirmininkas Scott‘as Darling‘as. – „Dell Technologies Capital“ sudaro patyrusių investuotojų komanda, turinti daug ryšių rinkoje, todėl galinti padėti technologinėms įmonėms pasiekti geriausių rezultatų per trumpiausią laiką.“

„Dell Technologies Capital“ jau spėjo investuoti į kelias perpektyvias pradedančiąsias įmones, kurios ne tik sėkmingai pradėjo veiklą, bet ir pristatė revoliucinius sprendimus. Viena jų – „Edico Genome“ – sukūrė pirmąjį pasaulyje procesorių ir platformą, skirtą analizuoti didelius darbo krūvius, susijusius su DNR sekomis. „Edico Genome“ su „Dell Technologies“ pasiūlė iš anksto sukonfigūruotą, rinkai pritaikytą sprendimą, leidžiantį išanalizuoti visą genomą per 22 minutes, kai su įprasta programine įranga tokia analizė trunka 24 valandas.

Nuo šiol „Dell Technologies Capital“ suteiks galimybę ir kitoms novatoriškoms įmonėms konsultuotis su patyrusiais bendrovės valdybos nariais, gilinti technines žinias, patekti į pasaulines rinkas, naudotis įvairiais pardavimų kanalais ir užmegzti santykius su įrangos gamintojais bei kitais rinkos dalyviais.

Rizikos kapitalo komanda ir toliau daugiausia dėmesio skirs naujoms technologijų sritims, aktualioms po „Dell Technologies“ sparnu susibūrusioms įmonėms: „Dell“, „Dell EMC“, „Pivotal“, „RSA“, „SecureWorks“, „Virtustream“ ir „VMware“. Investicijos bus telkiamos į tokias sritis, kaip duomenų saugojimas ir saugumas, dirbtinis intelektas, didieji duomenys ir jų analizė, debesijos sprendimai, daiktų internetas, programinės įrangos kūrimas ir t. t.

 

Šaltinis: Dell Technologies
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (162)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (2)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »