„Dell Technologies“ pristatė paslaptyje laikytą rizikos kapitalo fondą

Publikuota: 2017 m. gegužės 25 d. ketvirtadienis

Didžiausia pasaulyje privačiai valdoma JAV technologijų bendrovė „Dell Technologies“ pristatė savo anksčiau paslaptyje laikytą padalinį – „Dell Technologies Capital“. Prieš kelerius metus įkurtas rizikos kapitalo fondas jau investavo į daugiau kaip 70 ankstyvosios stadijos startuolių, jų novatoriškų technologinių sprendimų vystymui skirdamas po 100 mln. JAV dolerių per metus.

„Puikiai suprantame, ko šiandien reikia perspektyvioms jaunoms įmonėms, kad jos pakeistų pasaulį – jos ieško aktyvių investavimo partnerių, galinčių suteiktų žinių, išteklių ir galimybių patekti į rinką. Pasinaudoję ne tik mūsų ištekliais, bet ir per ilgus veiklos metus sukauptomis žiniomis bei ryšiais, ankstyvosios stadijos įmonės turi galimybę drąsiai kurti inovatyvius sprendimus ir didinti savo potencialą“, – teigia „Dell Technologies Capital“ pirmininkas Scott‘as Darling‘as. – „Dell Technologies Capital“ sudaro patyrusių investuotojų komanda, turinti daug ryšių rinkoje, todėl galinti padėti technologinėms įmonėms pasiekti geriausių rezultatų per trumpiausią laiką.“

„Dell Technologies Capital“ jau spėjo investuoti į kelias perpektyvias pradedančiąsias įmones, kurios ne tik sėkmingai pradėjo veiklą, bet ir pristatė revoliucinius sprendimus. Viena jų – „Edico Genome“ – sukūrė pirmąjį pasaulyje procesorių ir platformą, skirtą analizuoti didelius darbo krūvius, susijusius su DNR sekomis. „Edico Genome“ su „Dell Technologies“ pasiūlė iš anksto sukonfigūruotą, rinkai pritaikytą sprendimą, leidžiantį išanalizuoti visą genomą per 22 minutes, kai su įprasta programine įranga tokia analizė trunka 24 valandas.

Nuo šiol „Dell Technologies Capital“ suteiks galimybę ir kitoms novatoriškoms įmonėms konsultuotis su patyrusiais bendrovės valdybos nariais, gilinti technines žinias, patekti į pasaulines rinkas, naudotis įvairiais pardavimų kanalais ir užmegzti santykius su įrangos gamintojais bei kitais rinkos dalyviais.

Rizikos kapitalo komanda ir toliau daugiausia dėmesio skirs naujoms technologijų sritims, aktualioms po „Dell Technologies“ sparnu susibūrusioms įmonėms: „Dell“, „Dell EMC“, „Pivotal“, „RSA“, „SecureWorks“, „Virtustream“ ir „VMware“. Investicijos bus telkiamos į tokias sritis, kaip duomenų saugojimas ir saugumas, dirbtinis intelektas, didieji duomenys ir jų analizė, debesijos sprendimai, daiktų internetas, programinės įrangos kūrimas ir t. t.

 

Šaltinis: Dell Technologies
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »