„Dell Technologies“ pristatė paslaptyje laikytą rizikos kapitalo fondą

Publikuota: 2017 m. gegužės 25 d. ketvirtadienis

Didžiausia pasaulyje privačiai valdoma JAV technologijų bendrovė „Dell Technologies“ pristatė savo anksčiau paslaptyje laikytą padalinį – „Dell Technologies Capital“. Prieš kelerius metus įkurtas rizikos kapitalo fondas jau investavo į daugiau kaip 70 ankstyvosios stadijos startuolių, jų novatoriškų technologinių sprendimų vystymui skirdamas po 100 mln. JAV dolerių per metus.

„Puikiai suprantame, ko šiandien reikia perspektyvioms jaunoms įmonėms, kad jos pakeistų pasaulį – jos ieško aktyvių investavimo partnerių, galinčių suteiktų žinių, išteklių ir galimybių patekti į rinką. Pasinaudoję ne tik mūsų ištekliais, bet ir per ilgus veiklos metus sukauptomis žiniomis bei ryšiais, ankstyvosios stadijos įmonės turi galimybę drąsiai kurti inovatyvius sprendimus ir didinti savo potencialą“, – teigia „Dell Technologies Capital“ pirmininkas Scott‘as Darling‘as. – „Dell Technologies Capital“ sudaro patyrusių investuotojų komanda, turinti daug ryšių rinkoje, todėl galinti padėti technologinėms įmonėms pasiekti geriausių rezultatų per trumpiausią laiką.“

„Dell Technologies Capital“ jau spėjo investuoti į kelias perpektyvias pradedančiąsias įmones, kurios ne tik sėkmingai pradėjo veiklą, bet ir pristatė revoliucinius sprendimus. Viena jų – „Edico Genome“ – sukūrė pirmąjį pasaulyje procesorių ir platformą, skirtą analizuoti didelius darbo krūvius, susijusius su DNR sekomis. „Edico Genome“ su „Dell Technologies“ pasiūlė iš anksto sukonfigūruotą, rinkai pritaikytą sprendimą, leidžiantį išanalizuoti visą genomą per 22 minutes, kai su įprasta programine įranga tokia analizė trunka 24 valandas.

Nuo šiol „Dell Technologies Capital“ suteiks galimybę ir kitoms novatoriškoms įmonėms konsultuotis su patyrusiais bendrovės valdybos nariais, gilinti technines žinias, patekti į pasaulines rinkas, naudotis įvairiais pardavimų kanalais ir užmegzti santykius su įrangos gamintojais bei kitais rinkos dalyviais.

Rizikos kapitalo komanda ir toliau daugiausia dėmesio skirs naujoms technologijų sritims, aktualioms po „Dell Technologies“ sparnu susibūrusioms įmonėms: „Dell“, „Dell EMC“, „Pivotal“, „RSA“, „SecureWorks“, „Virtustream“ ir „VMware“. Investicijos bus telkiamos į tokias sritis, kaip duomenų saugojimas ir saugumas, dirbtinis intelektas, didieji duomenys ir jų analizė, debesijos sprendimai, daiktų internetas, programinės įrangos kūrimas ir t. t.

 

Šaltinis: Dell Technologies
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »