„Dell“ naujienos – virtualios realybės galimybės namuose

Publikuota: 2017 m. birželio 5 d. pirmadienis

Didžiausioje kompiuterių parodoje Azijoje „Computex 2017“ „Dell“ pristatė tris naujus kompiuterių modelius. Renginyje, kuriame šiais metais didžiausias dėmesys skirtas robotikos ir dirbtinio intelekto sritims, „Dell“ demonstravo du naujus „All-in-One“ (AIO) tipo kompiuterių modelius „Inspiron 27 7000 AIO“ ir „Inspiron 24 5000 AIO“ bei naują „Inspiron Gaming“ serijos stacionarų žaidimų kompiuterį, kuris papildys jau esamą „Inspiron Gaming“ liniją.

Kurdama nedidelių kainų kategorijai priklausančius kompiuterius, „Dell“ pasitelkė pažangiausias technologijas – puikiu pavyzdžiu galima laikyti „Inspiron“ stacionarių (viskas viename, ang. AIO) kompiuterių liniją, kuri nuo šiol gali pasiūlyti berėmį „InfinityEdge“ ekraną, taip pat virtualiai realybei (VR) pritaikytas konfigūracijas, išnaudojančias VR šalmų, pvz. „HTC Vive“ ir „Oculus Rift“, galimybes. „InfinityEdge“ technologija nuo šiol bus prieinama ir „Inspiron AIO“ serijos kompiuteriuose.

Kiti nauji „Inspiron“ sprendimai dar labiau sustiprina „Dell“ lyderystę virtualios realybės rinkoje, kadangi ši technologija tampa prieinama daugybėje biudžetinės klasės kompiuterių. „Dell“ yra vienintelis originalios įrangos gamintojas, kitaip žinomas kaip OEM (angl. original equipment manufacturer), suteikiantis galimybę kurti ir atkurti virtualios realybės turinį, naudojant „Dell“ debesijos serverius ir infrastruktūrą.

„Inspiron 27 7000 AIO“ – naujas dizainas ir virtuali realybė

Naujasis „Inspiron 27 7000 AIO“ kompiuteris turi visiškai naują dizainą ir yra skirtas dirbti su virtualia realybe bei pramoginiu turiniu. Jo berėmis „InfinityEdge“ ekranas yra 27 colių (68,58 cm) įstrižainės, raiška gali siekti 4K (Ultra HD). Kompiuteryje įdiegta garso sistema leidžia mėgautis kokybiška vizualine ir akustine patirtimi. Didelę spartą virtualioje realybėje ir dirbant su vaizdo turiniu užtikrina naujausi „AMD Ryzen“ procesoriai ir „AMD Polaris RX500“ serijos vaizdo plokštės. Naujų technologijų mėgėjai galės pasinaudoti tokiomis naujovėmis, kaip „Windows Hello“ veidų atpažinimo sistema, „Far-Field Speech Recognition“ balso atpažinimo funkcija su „Cortana“ asmeniniu asistentu, „USB Type-C 3.1“ sąsaja ir kelių duomenų kaupiklių (tarp jų – ir SSD) konfigūracija.

Lietuvoje šie kompiuteriai pasirodys rudens sezoną, o jų kaina prasidės nuo 999 EUR.

„Inspiron 24 5000 AIO“ – srautinis vaizdo siuntimas be trikdžių

Srautinis vaizdo siuntimas (ang. streaming) yra vienas pagrindinių asmeninių kompiuterių vartotojų užsiėmimų, todėl „Dell“ sukūrė specialiai tam skirtą „AIO“ kompiuterį. Naujasis „Inspiron 24 5000 AIO“ gali pasigirti „SmartByte“ technologija, sukurta išskirtinai „Dell“ produktams – ji padeda išvengti užlaikymų, internetu siunčiantis vaizdinę medžiagą. Speciali programinė įranga aptinka kritiškai svarbius duomenų perdavimo tinklu srautus, o vaizdinės medžiagos transliavimui suteikia prioritetą, taigi filmų ir kito vaizdinio turinio perdavimas vyksta be stabdymų.

Naujasis kompiuteris gali pasigirti 24 colių (60,96 cm) įstrižainės „InfinityEdge“ IPS ekranu su lietimui jautria ekrano sąsaja ir Full HD raiška, naujausiais septintos kartos „AMD“ procesoriais, „AMD Polaris RX500“ serijos vaizdo plokštėmis. Visa tai užtikrina didelę spartą ir aukštą grafikos posistemės tikslumą. Baltos spalvos elegantiškas dizainas ir vartyti pritaikytas monitoriaus stovas – visa tai leis šį kompiuterį lengvai pritaikyti prie namų svetainės ar studijos interjero. Vartotojai taip pat ras „Windows Hello“ veidų atpažinimo sistemą, „Cortana“ asmeninį asistentą su balso atpažinimo funkcija, „USB Type-C 3.1“ sąsają ir kelių duomenų kaupiklių (tarp jų – ir SSD) įdiegimo galimybę.

Lietuvoje šie kompiuteriai turėtų pasirodyti vėlyvą rudenį.

„Inspiron Gaming“ – pirmasis šioje serijoje stacionarus žaidimų kompiuteris

Savo 20 metų patirtį žaidimų kompiuterių srityje „Dell“ nusprendė pritaikyti ir „Inspiron“ stacionarių kompiuterių linijai, kuri nuo šiol pasiūlys aukštą produktyvumo lygį ir patrauklų dizainą už nedidelę kainą. „Dell“ yra įsipareigoję pasiūlyti galingas žaidimo sistemas, kurios gali patenkinti net ir išrankiausių ar profesionalių elektroninio sporto atletų poreikius. Būtent dėl šios priežasties išleidžiamas naujasis „Inspiron Gaming“ stacionarus kompiuteris.

Siekdama pakartoti „Inspiron 15 Gaming“ nešiojamų kompiuterių, laimėjusių „Computex d&i Gold“ nominaciją, sėkmę, „Dell“ pristatė stacionarų kompiuterį „Inspiron Gaming Desktop“ su naujausiu „AMD Ryzen“ centriniu procesoriumi. Jame įdiegta „SenseMI“ technologija, kuri realiu laiku optimizuoja energijos suvartojimą, paskirsto užduotis tarp branduolių, reguliuoja taktinį dažnį, o taip pat garantuoja ypatingai mažą atsako laiką bei didelę spartą, nepriklausomai nuo to, ar žaidžiama, ar naudojamasi virtualia realybe, ar tiesiog vyksta srautinis vaizdo siuntimas.

„Inspiron Gaming Desktop“ serija sukurta atsižvelgiant į galimybę ateityje išplėsti šių stacionarių kompiuterių funkcionalumą. Juose bus galima rasti iki 850 W galingumo maitinimo blokus, palaikančius konfigūracijas su keliomis vaizdo plokštėmis, iki 32 GB DDR4 operatyvios atminties bei pažangią aušinimo sistemą, „Waves MaxxAudio Pro“ technologiją, palaikančią 7.1 garso posistemes, be to, kompiuteriai bus suderinami su virtualios realybės technologijomis. Kompiuteriai siūlo vieną „SuperSpeed USB 3.1 Gen 1 Type-C™“ ir iki šešių „SuperSpeed USB 3.1 Gen 1“ lizdų, platų didelės talpos kietų diskų asortimentą kartu su SSD duomenų kaupikliais, taip pat kelis diskus turinčias konfigūracijas (iš viso bus galima įdiegti iki penkių duomenų kaupiklių).

„Inspiron Gaming Desktop“ patrauklūs ir savo išore – korpusas išsiskiria akį traukiančiu dizainu, yra papuoštas mėlynos spalvos šviesos diodais, taip pat pasižymi pažangia ventiliacijos sistema, kuri užtikrina gerą vidinių komponentų aušinimą.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai