„Dell“ stiprina partnerystę Baltijos šalyse

Publikuota: 2015 m. balandžio 28 d. antradienis


Kompanijos „Dell“ atstovai (iš kairės): Anja Monrad, David Spruyt ir Tivadar Dienes-Oehm

Tarptautinė informacinių technologijų korporacija „Dell“ tikisi tapti patikima IT partnere Vidurio ir Rytų Europos rinkoje, ypač Baltijos šalyse. Siekdama šių tikslų, įmonė pirmą kartą surengė spaudos konferenciją Lietuvoje, Vilniuje.

Konferencijoje dalyvavo „Dell“ vykdomoji direktorė ir vadovė Vidurio bei Rytų Europoje Anja Monrad, Pardavimo vadovas Vidurio ir Rytų Europoje David Spruyt, Regiono pardavimo vadovas Vengrijoje, Baltijos šalyse ir Islandijoje Tivadar Dienes-Oehm. „Dell“ atstovai pasakojo apie įmonėje taikomas naujoves, verslo sprendimus ir veiklos strategiją.

2013 metais gerokai išaugo „Dell“ investicijos į tiriamąją veiklą ir naujų IT technologijų kūrimą. Naujas įmonės verslo modelis leidžia efektyviai plėsti pardavimo kanalą ir taupyti lėšas bei laiką pristatant naujus produktus rinkoje. Prieš konkurentus „Dell“ pranaši tuo, kad siūlo visą kompleksą paslaugų ir sprendimų, tenkina pačius aktualiausius užsakovų poreikius, be to, laikosi aiškios ilgalaikės bendradarbiavimo plėtros strategijos.

Rinkos tyrimų bendrovės „International Data Corporation“ (IDC) duomenimis, 2015 metų pirmajame ketvirtyje „Dell“ pranoko konkurentus užimdama pirmą vietą tarp duomenų saugojimo sistemų tiekėjų, be to, pardavė daugiausia vidinių ir išorinių laikmenų. Pasaulinėje x86 serverių architektūros rinkoje įmonė užima užtikrintą antrą vietą.

Viena iš labiausiai populiarėjančių paslaugų, kurias „Dell“ skatina diegti valstybinėse ir privačiose įmonėse, – debesų sprendimai. Jie padeda efektyviai modernizuoti IT infrastruktūrą ir tokiu būdu patobulinti klientų aptarnavimą įdiegus naujų paslaugų. Virtualioji debesų infrastruktūra patogi tuo, kad yra labai lanksti, gali būti pasirinkta asmeninė, viešoji ar hibridinė debesų struktūra. Viskas priklauso nuo užsakovo poreikių ir reikalavimų.

Toks išbaigtas ir su jokia konkrečia platforma nesusietas sprendimas leidžia daugybei viso pasaulio įmonių naudoti „debesis“ ne tik kaip technologiją, bet ir kaip platformą verslo plėtrai. Asmeninis „debesis“ supaprastina integraciją, o esant dideliam interneto svetainės duomenų srautui gali būti naudojama debesų pagal pareikalavimą (angl. cloud-on-demand) funkcija. Debesų kompiuterijos paslaugos leidžia greitai padidinti tinklo galingumą piko metu ir kartu palaikyti aukštą apsaugos lygį.

„Dell“ bendradarbiauja su daugybe debesų sprendimų tiekėjų visame pasaulyje. Lietuvoje patyrę įmonių grupės „Penki kontinentai“ darbuotojai, naudodami „Dell“ įrangą, sukūrė sprendimą „ProfIT Cloud“, atitinkantį daugelio verslo klientų poreikį. „Diegdami „ProfIT Cloud“, suteikiame resursų tiek, kiek reikia klientui. Netgi tada, kai klientui reikalingas individualus sprendimas, mūsų specialistai yra pasiruošę konsultuoti ir padėti viso infrastruktūros diegimo metu“, – sako „ProfIT“ paslaugų vadovas Stanislav Venckievič.

Tikimasi, kad „Dell“ ir toliau didins teikiamų paslaugų apimtį, investuos į naujas technologijas, drauge su partneriais sieks dar geriau tenkinti nuolat augančius klientų technologinius poreikius.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »