„Dell“ stiprina partnerystę Baltijos šalyse

Publikuota: 2015 m. balandžio 28 d. antradienis


Kompanijos „Dell“ atstovai (iš kairės): Anja Monrad, David Spruyt ir Tivadar Dienes-Oehm

Tarptautinė informacinių technologijų korporacija „Dell“ tikisi tapti patikima IT partnere Vidurio ir Rytų Europos rinkoje, ypač Baltijos šalyse. Siekdama šių tikslų, įmonė pirmą kartą surengė spaudos konferenciją Lietuvoje, Vilniuje.

Konferencijoje dalyvavo „Dell“ vykdomoji direktorė ir vadovė Vidurio bei Rytų Europoje Anja Monrad, Pardavimo vadovas Vidurio ir Rytų Europoje David Spruyt, Regiono pardavimo vadovas Vengrijoje, Baltijos šalyse ir Islandijoje Tivadar Dienes-Oehm. „Dell“ atstovai pasakojo apie įmonėje taikomas naujoves, verslo sprendimus ir veiklos strategiją.

2013 metais gerokai išaugo „Dell“ investicijos į tiriamąją veiklą ir naujų IT technologijų kūrimą. Naujas įmonės verslo modelis leidžia efektyviai plėsti pardavimo kanalą ir taupyti lėšas bei laiką pristatant naujus produktus rinkoje. Prieš konkurentus „Dell“ pranaši tuo, kad siūlo visą kompleksą paslaugų ir sprendimų, tenkina pačius aktualiausius užsakovų poreikius, be to, laikosi aiškios ilgalaikės bendradarbiavimo plėtros strategijos.

Rinkos tyrimų bendrovės „International Data Corporation“ (IDC) duomenimis, 2015 metų pirmajame ketvirtyje „Dell“ pranoko konkurentus užimdama pirmą vietą tarp duomenų saugojimo sistemų tiekėjų, be to, pardavė daugiausia vidinių ir išorinių laikmenų. Pasaulinėje x86 serverių architektūros rinkoje įmonė užima užtikrintą antrą vietą.

Viena iš labiausiai populiarėjančių paslaugų, kurias „Dell“ skatina diegti valstybinėse ir privačiose įmonėse, – debesų sprendimai. Jie padeda efektyviai modernizuoti IT infrastruktūrą ir tokiu būdu patobulinti klientų aptarnavimą įdiegus naujų paslaugų. Virtualioji debesų infrastruktūra patogi tuo, kad yra labai lanksti, gali būti pasirinkta asmeninė, viešoji ar hibridinė debesų struktūra. Viskas priklauso nuo užsakovo poreikių ir reikalavimų.

Toks išbaigtas ir su jokia konkrečia platforma nesusietas sprendimas leidžia daugybei viso pasaulio įmonių naudoti „debesis“ ne tik kaip technologiją, bet ir kaip platformą verslo plėtrai. Asmeninis „debesis“ supaprastina integraciją, o esant dideliam interneto svetainės duomenų srautui gali būti naudojama debesų pagal pareikalavimą (angl. cloud-on-demand) funkcija. Debesų kompiuterijos paslaugos leidžia greitai padidinti tinklo galingumą piko metu ir kartu palaikyti aukštą apsaugos lygį.

„Dell“ bendradarbiauja su daugybe debesų sprendimų tiekėjų visame pasaulyje. Lietuvoje patyrę įmonių grupės „Penki kontinentai“ darbuotojai, naudodami „Dell“ įrangą, sukūrė sprendimą „ProfIT Cloud“, atitinkantį daugelio verslo klientų poreikį. „Diegdami „ProfIT Cloud“, suteikiame resursų tiek, kiek reikia klientui. Netgi tada, kai klientui reikalingas individualus sprendimas, mūsų specialistai yra pasiruošę konsultuoti ir padėti viso infrastruktūros diegimo metu“, – sako „ProfIT“ paslaugų vadovas Stanislav Venckievič.

Tikimasi, kad „Dell“ ir toliau didins teikiamų paslaugų apimtį, investuos į naujas technologijas, drauge su partneriais sieks dar geriau tenkinti nuolat augančius klientų technologinius poreikius.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »