„Dell“ žengia į mokyklas su „du viename“ kompiuteriais

Publikuota: 2017 m. vasario 8 d. trečiadienis

JAV technologijų kompanija „Dell EMC“ pristatė atnaujintą „Latitude“ kompiuterių liniją, specialiai pritaikytą mokiniams ir mokytojams. Naujieji modeliai sukurti ne tik įnešti į klases naujų technologijų, bet ir atlaikyti nuožmią klasės kasdienybę. Naujos mokymuisi skirtos linijos žvaigždė – 360 laipsnių kampu atlenkiamas nešiojamasis kompiuteris-transformeris, derinantis nešiojamojo kompiuterio ir planšetės privalumus, bei leisiantis ne tik paspartinti mokymosi procesą, bet ir paversti jį smagesniu.

Naujieji „Latitude“ serijos įrenginiai gali atlaikyti intensyvų kasdienį naudojimą klasėje – visi modeliai yra atsparūs smūgiams, turi sandarias klaviatūras ir jutiklinius kilimėlius, apsaugančius kompiuterį apliejus skysčiu, bei metalinį rėmą, saugantį maitinimo jungtis nuo pasukimo iš vietos. Visi trys serijos įrenginiai yra visiškai suderinami tiek su „Windows“, tiek su „Chrome“ operacinėmis sistemomis. Kartą įkrovus, naujieji mokymuisi skirti nešiojamieji kompiuteriai veikia visą dieną. Visuose įrenginiuose įdiegti 6 arba naujausi 7 kartos „Intel®“ procesoriai.

Latitude 11 (3189)“

11 colių įstrižainės lankstomas nešiojamasis kompiuteris prisitaiko prie šiuolaikinių pamokų poreikių – 360 laipsnių lankstumas leidžia kompiuterį naudoti „išvirkščiai“ uždarytą, atidarytą kaip planšetinį kompiuterį ar pastatytą trikampiu. Patvarus „Corning® Concore Glass“ ir „Gorilla® Glass NBT™“ stiklas apsaugo jutiklinį ekraną nuo įbrėžimų. Naudojant planšetinio kompiuterio režimą, „Windows“ versijoje veikia priekinė kamera, leidžianti kurti vaizdo įrašus aktyviai judant ir atverianti daugybę kūrybinių galimybių. Kartu su „Windows“ versija taip pat prieinamas specialiai jutikliniam ekranui pritaikytas rašiklis „Dell Productivity Active Pen“, kuris leidžia žymėtis svarbiausius dalykus, piešti bei kurti diagramas.

„Latitude 11 (3180)“

Šis patikimas ir nebrangus 11 colių nešiojamasis kompiuteris pasižymi visiškai nauju dizainu, todėl dėl įrenginio dydžio jį lengva pernešti nuo suolo ant stalo grupinėms užduotims atlikti. Jis turi ergonomišką, aktyviam naudojimui pritaikytą, patogią klaviatūrą, o akumuliatorius išlieka įkrautas visą dieną. Klaviatūra ir jutiklinis kilimėlis yra visiškai sandarūs ir apsaugoti net apliejus skysčiu, o klavišai yra 50 proc. atsparesni nei ankstesnių kartų įrenginiuose. Dėl tvirtų vyrių kompiuteris gali būti atlenktas 180 laipsnių kampu ir tapti plokščias.

Latitude 13 (3380)“

Šis 13 colių nešiojamasis kompiuteris turi didesnį ekraną, galingesnį procesorių ir spartesnę atmintį, kad mokiniai galėtų patogiai naudotis naujausiomis STEM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos) mokymosi programomis. Palaikydamas pažangiausias mokymo programas, kompiuteris mokiniams ir mokytojams suteiks galingą platformą kurti bei tyrinėti. Net padidinus šio nešiojamojo kompiuterio galingumą ir sumažinus dydį, jo akumuliatorius išlieka įkrautas visą dieną, taip pralenkdamas ankstesnės mokymuisi skirtos kartos įrenginius.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha