„Ford“ Lietuvos programėlių kūrėjus kviečia dalyvauti unikaliame projekte

Publikuota: 2013 m. kovo 3 d. sekmadienis

Vienintelis įgaliotasis koncerno „Ford“ atstovas Lietuvoje „Inchcape Motors“ ragina Lietuvos mobiliųjų programėlių („mobile apps“) kūrėjus dalyvauti atvirame „Ford“ projekte „Ford Development Program“. Tai vienintelis tokio pobūdžio projektas pasaulyje. Geriausios programėlės bus integruotos į „Ford“ automobilių komunikacijos sistemas SYNC su „AppLink“ įskiepiu.

Globalus „Ford Developer Program“ projektas buvo paskelbtas praėjusį mėnesį JAV vykusioje didžiausioje pasaulyje elektronikos parodoje CES.

„Tai unikalus projektas, siūlantis unikalias galimybes Lietuvos programėlių kūrėjams. Mes pasirengę suteikti visą reikalingą informaciją ir padėti komunikuojant tiesiogiai su pačiu koncernu, jei to prireiktų“, – patikino „Ford“ prekės ženklo vadovas  Donatas Stanionis.

„Ford SYNC“ sistemos įskiepis „AppLink“ įgalina vartotojus kontroliuoti savo išmaniuosiuose telefonuose įdiegtas programėles, naudojant SYNC balsu valdomą komunikacijos sistemą. Projekto rengėjai taip pat ragina kurti programėles, kurios padėtų išplėtoti ir pagerinti jau automobilyje įdiegtas  elektronines sistemas.

„Šis projektas yra labai svarbus mūsų „SYNC AppLink“ sistemos sėkmei Europoje. Iki 2015 metų daugiau nei 3 milijonai „Ford“ automobilių, važiuojančių Europos keliuose, turės įdiegtas SYNC sistemas, todėl jų turinio papildymas yra labai svarbus tiek bendrovei, tiek vartotojui, tiek programėlių kūrėjams“, – sakė „Ford of Europe“ viceprezidentas tyrimams ir inovacijoms Paulas Mascarenas.

„Ford Developer Program“ suteikia reikalingą informaciją ir įrankius kūrėjams, siekiantiems sukurti tinkamas, balsu valdomas ir automobiliuose naudingas programėles. Geriausieji bus pakviesti bendradarbiauti ir tapti „Ford AppLink“ partneriais. Beje, Europoje „Ford“ jau bendradarbiauja su   žinomais mobiliųjų programėlių plėtotojais – muzikos transliavimo programa „Spotify“ ir „Kaliki Audio Newsstand“, vietos nustatymo ir apsikeitimo paslaugų tiekėju „Glympse“, garso pramogų ir informacijos tiekėju „Aha“. Vakar taip pat paskelbta, kad „Ford“ bendradarbiaus su atvirojo kodo platformos plėtojimo aljansu „GENIVI Alliance“.

Programėlių kūrėjai raginami registruotis tinklapyje developer.ford.com, kuriame galima rasti ir parsisiųsti „AppLink“ programinės įrangos plėtojimo įrankių rinkinį. Rinkinyje esama kodų bibliotekos ir programėlių aplinkos instrukcijų, leidžiančių aktyvuoti dvikryptę mobiliųjų įrenginių ir automobilyje esančios SYNC sistemos komunikaciją. „Ford“ inžinieriai taip pat suteikia reikalingą techninę informaciją ir pagalbą, specialiai kūrėjams sukurtas diskusijų forumas.

Naujai sukurtos programėlės siunčiamos „Ford“ peržiūrėjimui, testavimui ir įvertinimui. Jei programėlė tinkama, „Ford“ su kūrėjais aptaria licencijavimo ir platinimo sąlygas. 

„Ford“ taip pat netrukus ketina pasirinkti programėlių plėtojimo bendrovę, kuri tiektų tolesnio tobulinimo ir plėtros paslaugas, techninę pagalbą bei programėlių katalogus „Ford“ vartotojams.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Microsoft“ sukūrė nemokamą programėlę silpnaregiams

„Microsoft“ sukūrė nemokamą mobilią programėlę „Seeing AI“ silpnaregiams, kuri analizuoja vaizdo kameros informaciją ir pasakoja balsu, ką mato aplink. skaityti »

Skaitmeninė evoliucija: kokios šalys lyderiauja?

Flečerio mokykla ir „Mastercard“ atliko tyrimą ir paskelbė ataskaitą „Skaitmeninės evoliucijos indeksas 2017 metais“, kurioje vertinami šalių pasiekimai skaitmeninės ekonomikos srityje. skaityti »

18 proc. elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, 18 proc. visų laikomų elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami. skaityti »

Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. skaityti »

Vairuotojų dėmesiui: 4 išmanūs sprendimai saugiam eismui

Pasirodo, eismo saugumo sprendimai gimsta ne tik automobilių gamyklose, bet ir išmaniųjų telefonų gamintojų dirbtuvėse. skaityti »

Sukurtas trimatis infraraudonųjų spindulių veido skeneris

Bendrovė „Morpho“ išleido naują biometrijos terminalą „3D Face Reader“, skirtą identifikuoti darbuotojus, skenuojant jų veidus. skaityti »

Elektroninės komercijos naujienos: siuntas pristatantys dronai ir auganti Kinijos galia

Elektroniniai verslai smarkiai keičia ne tik mažmeninės prekybos, bet ir logistikos sektorių. Kas ir kaip mums pristatinės mūsų internetinius pirkinius ir kas mums parduos prekes? skaityti »

Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. skaityti »

„Microsoft“ pristatė klaviatūrą su įtaisytu pirštų atspaudų skeneriu

Klaviatūra panaši į pirmtakę „Surface Keyboard“, tačiau turi atskirą mygtuką su jutikliu „Fingerprint ID“, kuris geba pažinti naudotoją. skaityti »

Saulėtekio slėnyje kuriamos aukštosios technologijos Silicio slėniui

Saulėtekio slėnyje Vilniuje įsikūręs Fizinių ir technologijos mokslų centras bendradarbiauja su Silicio slėnio kompanija „Lam Research Corporation“. skaityti »