„Fujifilm“ pristato naują sisteminį X klasės fotoaparatą „X-A1“

Publikuota: 2013 m. rugsėjo 17 d. antradienis

Kompanija „Fujifilm“ plečia X klasės naudotojų gretas ir pristato jau ketvirtą sisteminį fotoaparatą – „Fujifilm X-A1“. Fotoaparatas skirtas ieškantiems savo pirmojo fotoaparato su keičiamais objektyvais ir pasižymi „APS-C CMOS“ jutikliu, „EXR Processor II“ procesoriumi, ypatingu stiliumi ir valdymo galimybėmis bei pažangiomis fotografavimo funkcijomis. Kartu su fotoaparatu pristatomas ir „FUJINON XC50-230mmF4.5-6.7 OIS objektyvas“ (76-350mm atitikmuo).

„Fujifilm X-A1“ yra toks pat lengvas (vos 330 g) ir kompaktiškas kaip ir neseniai pristatytas fotoaparatas “Fujifilm X-M1“. Didelis, 16 mln. taškų „APS-C CMOS“ jutiklis leidžia mėgautis sodrių tonų išraiška, gražaus „bokeh“ efekto sukūrimu, didesniu dinaminiu diapazonu net iki 25 600 ISO. Jutiklis užtikrina švarų vaizdą ir mažą triukšmą net ir prasto apšvietimo sąlygomis – fotografuojant naktį arba viduje, kai yra reikalingas didelis jautrumas. Be to, puikiai atkuriami natūralūs odos atspalviai ir ryški dangaus spalva – nuo gilios mėlynos iki saulėlydžio raudonio.

„EXR Processor II“ užtikrina aukštą vaizdo kokybę ir greitą atsaką: veikimo pradžios laikas – 0.5 sek, užrakto vėlavimas – 0.05 sek., o maksimalus greitasis fotografavimas – net 5.6 k./sek. (maks. 30 k.).

Fotoaparatas išsiskiria ypatingu, „Fujifilm X“ klasei būdingu stiliumi ir pirmą kartą didesniu korpuso spalvų pasirinkimu: juoda, mėlyna ir raudona. Fotoaparatą patogu valdyti viena ranka – intuityviai ir greitai pasirinkti reikiamas funkcijas net ir fiksuojant atsitiktinius kadrus. Visi mygtukai ir režimų ratukai išdėstyti dešinėje ekrano pusėje. Filmavimo mygtukas dėl filmavimo sustabdymo ir paleidimo yra ypatingai paprastas ir patogus naudoti.

„Fujifilm X-A1“ pasižymi visomis savybėmis, kurių galėtų norėti pirmą kartą nusprendusieji įsigyti sisteminį fotoaparatą, įskaitant pakreipiamą 3 col. aukštos raiškos LCD ekraną (920 000 taškų), leidžiantį fiksuoti vaizdus iš pačių netikėčiausių perspektyvų; integruotą išmaniąją blykstę, reguliuojančią šviesos kiekį priklausomai nuo fotografavimo sąlygų; ir Wi-Fi® jungtį, skirtą perkelti nuotraukas į išmaniuosius telefonus, kompiuterius ar atvirkščiai – iš minėtų įrenginių į fotoaparatą bei suteikiančią galimybę naudotis automatinio išsaugojimo galimybe.

8 pažangūs filtrai leidžia naudoti specialius efektus: žaislinio fotoaparato, miniatiūros, pop spalvų, kontrastingumo mažinimo/didinimo, spalvos išskyrimo, švelnaus fokuso ir dinamiško tono. Daugialypės ekspozicijos režimas leidžia komponuoti kelis kadrus, o juostos imitavimo režimai leidžia išgauti skirtingų juostelių vaizdą: PROVIA, Velvia, ASTIA, juoda/balta ir Sepia. Šiuos režimus galima naudoti ir filmuojant pilna HD raiška (1920x1080).

„Fujifilm X-A1“ yra suderinamas su visais X jungtį turinčiais objektyvais.

„FUJINON XC50-230mmF4.5-6.7 OIS objektyvas“ (76-350mm atitikmuo)

„FUJINON XC50-230mmF4.5-6.7 OIS“ objektyvas padengia židinio nuotolį nuo 50 mm (76 mm) iki 250 mm (350 mm) (kaip tik iki kur padengia šio mėnesio pradžioje pristatytas naujasis objektyvas „FUJIFILM XC16-50F3.5-5.6 OIS“). Galingas 50-230 mm objektyvas leidžia net itin nutolusius vaizdus užfiksuoti aiškiai ir ryškiai. Dėl optinio vaizdo stabilizavimo užtikrinamas puikus optinis veikimas ir efektyvus išsiliejimo minimizavimas fotografuojant priartinus prasto apšvietimo sąlygomis. Mažesnio svorio objektyvas su tiksliu žingsnelių varikliu užtikrina greitą automatinį fokusavimą ir bet kokio triukšmo išvengimą.

Orientacinės kainos:

Fotoaparatas „Fujifilm X-A1“ be objektyvo – 1699 Lt;

Fotoaparatas „Fujifilm X-A1“ kartu su komplektuojamu objektyvu „FUJINON XC16-50mm“ – 1899 Lt;

Fotoaparatas „Fujifilm X-A1“ kartu su komplektuojamu objektyvu „FUJINON XC50-230mmF4.5-6.7 OIS“ – 2579 Lt;

Objektyvas „FUJINON XC50-230mmF4.5-6.7 OIS“ – 1369 Lt.


Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »