Geriausias tapo dar geresnis: HTC pristato naują „HTC One“

Publikuota: 2014 m. kovo 25 d. antradienis

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė, bendrovė HTC pristatė ilgai lauktą naują „HTC One“ (M8) išmanųjį telefoną. Pilkos spalvos vientiso metalinio korpuso įrenginys pasižymės „HTC Sense 6“, „Smart Sensor Hub“, leisiančia atpažinti vartotojo poreikius, „Motion Launch“, palengvinsiančia kasdienines užduotis ir kitomis technologijomis. „Duo Camera“ technologija leis fiksuoti kūrybiškas, profesionaliai atrodančias nuotraukas su įvairiais efektais, o „HTC BoomSound“ pakels garso kokybės kartelę į naują lygmenį.

„2013-aisiais pristatėme geriausią išmanųjį telefoną rinkoje, tačiau nuo to laiko nesustojome kėlę sau iššūkių. Būdami mobiliųjų inovacijų lyderiais, kuriame telefonus, kurie įkvepia, maloniai stebina ir keičia išmaniųjų telefonų rinką. Šiandien didžiuojuosi galėdamas pristatyti labiausiai stulbinantį, intuityvų ir pažangiausią įrenginį, kokio rinkoje dar nebuvo – atnaujintą „HTC One“, - sakė korporacijos HTC vadovas Peter Chou.

Naujasis „HTC One“, kaip ir pirmtakas, pasižymės vientisu metaliniu korpusu be jokių tarpų, kuris susilies su 5 colių „full HD“ įrenginio ekranu. Jo kraštai bus dar siauresni ir aptakesni nei pirmojo „HTC One“, todėl naujasis telefonas rankoje bus dar malonesnis. Įrenginyje veiks „Qualcomm Snapdragon 801“ procesorius bei naujausia „Android 4.4 KitKat“ versija. Taip pat bus įdiegta naujausia „HTC Sense 6“ įranga, kuri pasižymės intuityvesne vartotojo sąsaja, naujomis užsklandomis ir kitais privalumais.

Naujos vaizdų fiksavimo galimybės

Naujasis „HTC One“ fotografavimo ir filmavimo išmaniuoju kokybę pakels į naują lygį. Telefone integruota pagrindinė dviguba kamera („Duo Camera“), kuri pasižymi dviguba blykste, „HTC UltraPixel“ moduliu, o vaizdą įrašinėti gali 1080p HD raiška. Todėl su ja nuotraukos bei filmukai bus puikios kokybės bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Įrenginyje taip pat įdiegta 5 MP priekinė kamera, puikiai tiksianti autoportretams.

Naujasis išmanusis padės iškart kurti profesionaliai atrodančias nuotraukas jas redaguojant su „UFocus“ programa. Ši leis paryškinti tam tikrus nuotraukos objektus, keisti jos foną, pridėti įvairių vaizdo efektų. Kūrybiškam darbui su nuotraukomis bus skirta animacijos programėlė „Seasons“, kuria naudotis bus itin paprasta. „Copy & Paste“ leis į pasirinktą nuotrauką įkelti šeimos narius, draugus ar kitus žmones. Galiausiai „Dimension Plus“ leis į nuotrauką pažvelgti iš skirtingų kampų paprasčiausiai judinant telefoną.

Pažangi kameros technologija už vartotojus atliks daugybę užkulisinio darbo – parinks aštriausią kampą, automatiškai sufokusuos vaizdą, blykstė pati parinks spalvos toną ir šviesos intensyvumą, prisitaikiusi prie aplinkos sąlygų. Kamera fotografuos 300 milisekundės greičiu, taip leisdama užfiksuoti ryškiausius vaizdus reikiamą akimirką.

Nuotraukų galerijos valdymas – taip pat paprastesnis. „Image match“ funkcija padės automatiškai surasti ir apjungti į vieną albumą visas nuotraukas pagal jūsų pasirinktus objektus.

Galiausiai naujajame „HTC One“ bus ir „Slow Motion“ funkcija, kuri leis filmuoti sulėtinti režimu bei vėliau redaguoti filmukus greitinant bei lėtinant vaizdą ir taip suteikiant jam papildomo charakterio bei dramatiškumo.

„Zoe“ technologija naujajame telefone pavirto į debesų kompiuterijos sprendimą, kuris leis sukelti filmukus bei nuotraukas į internetą bei jais dalintis su draugais. Pastarieji galės redaguoti turinį, pridėdami mėgstamą garso takelį ar pan. Atnaujintą „Zoe“ aplikaciją bus galima parsisiųsti iš mobiliosios prekyvietės „Google Play“.

Išmanusis su šeštuoju pojūčiu

Su naujausia „HTC Sense 6“ pasirodysiantis išmanusis pasižymės funkcijomis, suteiksiančiomis telefonui šeštąjį pojūtį. „Motion Launch“ technologija integruotų sensorių dėka, leis aktyvuoti įrenginį net neįjungiant ekrano. Paprasčiausiu perbraukimu bus galima aktyvuoti telefoną, o „Auto Answer“ technologija leis atsiliepti į skambutį tiesiog pridedant telefoną prie ausies – neliečiant ekrano.

Naujajam „HTC One“ skirtas specialus apsauginis dėkliukas „Dot View“. Jis išsiskiria tuo, kad ant jo viršaus vartotojai matys naujas žinutes, el. laiškus, informaciją apie orus, skambučius ir kt. Visas šis vaizdas bus projektuojamas tiesiog ant dėkliuko viršaus – neaktyvuojant ekrano ir neatidarant dėkliuko.

Daug ištvermingesnė baterija

Naujojo „HTC One“ baterija veiks net 40 proc. ilgiau, nei jo pirmtako. „Extreme power saving“ režimas leis telefonu naudotis net 14 parų be įkrovimo juo kalbant, gaunant žinutes ir el. laiškus. Aktyvuotas, šis režimas leis „išspausti“ papildomas 60 budėjimo valandų, tuomet, kai telefono baterija turės 20 proc. galios, 30 papildomų val. - kuomet liks 10 proc. galios ir 15 val. - kuomet bus belikę vos 5 proc. galios.

Išskirtinis garsas ir svarbiausia informacija pagrindiniame ekrane

Šviežiausia „HTC BoomSound“ technologija šio išmaniojo savininkams leis mėgautis galingu ir itin aiškiu garsu. Klausantis muzikos, bus aiškiai girdimas kiekvienas instrumentas. Naujasis „HTC One“ gros 25 proc. garsiau, nei pirmtakas, neprarasdamas nei kiek garso kokybės. Išmaniojo priekyje sumontuotos dvi garso kolonėlės su stiprintuvu, atnaujintas garsiakalbio modulis.

Tuo tarpu „HTC BlinkFeed“ naujajame telefone – dar intuityvesnė. Naujas išdėstymas leis patogiau prieiti prie mėgstamo turinio. Vartotojams nuo šiol bus dar paprasčiau rasti savo mėgstamus informacijos šaltinius bei juos užsiprenumeruoti į pagrindinį ekraną. Taip pat bus galima susikurti po šaltinį kiekvienai temai. Tad sporto, filmų, apsipirkimo ir kt. mėgėjams bus dar patogiau sekti savo mėgstamą informaciją.

Į Lietuvą išmanusis telefonas turėtų atkeliauti gegužės mėn. pradžioje. Jo kaina turėtų siekti apie 2300 Lt.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »