„Google+“ naudotojams siūloma sukurti asmeninį TV kanalą

Publikuota: 2012 m. gegužės 8 d. antradienis

Socialinis tinklas „Google+“ visiems naudotojams atvers funkciją „Hangouts On Air“ (liet. „Eteryje“). Ji leidžia filmuojamą vaizdo įrašą tiesiogiai transliuoti neribotam skaičiui žmonių.  

„Google+“ visada teikė vaizdo konferencijos paslaugą, tačiau iš pradžių vaizdo susitikime galėjo dalyvauti iki 10 žmonių. „Hangouts On Air“ kaip ir seniau dalyvių skaičių riboja iki dešimties, tačiau nebeliko žiūrovų limito.

Savo tinklaraštyje „Google“ siūlo funkciją „Hangouts On Air“ taikyti internete transliuojant meistriškumo kursus, koncertus, diskusijas ir reportažus iš įvykio vietos.

Norėdamas organizuoti masinę transliaciją naudotojas turi susieti „Google+“ ir „YouTube“ paskyras. Kai „tiesioginis eteris“ baigsis, vaizdo įrašas pasirodys socialinio tinklo puslapyje ir vaizdo priegloboje.

Funkcija „Hangouts On Air“ pristatyta 2011-ųjų rugsėjį, tačiau iki šiol buvo pasiekiama tik nedaugeliui. Ja dažniausiai naudodavosi JAV prezidentas Barakas Obama ir will.i.am, amerikiečių popgrupės „Black Eyed Peas“ lyderis.

Galimybę organizuoti vaizdo susitikimą su neribotu skaičiumi žiūrovų turės vartotojai iš 40 šalių. „Google“ tvirtina, kad tai įvyks artimiausiomis savaitėmis.

Socialinis tinklas „Google+“ paleistas 2011-ųjų birželį. 2012 metais kompanija „Google“ pareiškė, kad užsiregistravusių vartotojų skaičius viršijo 170 mln.

Šaltinis: lenta.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Prasideda didžiausias Baltijos regione modernių technologijų ir verslumo renginys „#SWITCH!“

Vilniuje, LITEXPO, prasideda dviejų dienų didžiausias Baltijos regione modernių technologijų ir verslumo renginys „#SWITCH!“. Renginyje laukiama 10 tūkstančių dalyvių – moksleivių, studentų, profesionalų, verslininkų, viešojo sektoriaus atstovų iš Lietuvos ir užsienio. skaityti »

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »