HP pristatė „Android“ nešiojamąjį kompiuterį nuimamu ekranu-planšete

Publikuota: 2013 m. gegužės 27 d. pirmadienis

Aktyviai plečianti savo naujos kartos kompiuterių bei planšečių asortimentą kompanija HP pristatė naujausią gaminį – „HP SlateBook x2“ su „Android“ operacine sistema.

Tai hibridinis sprendimas – nešiojamasis kompiuteris, kurio nuimamas, liečiamasis ekranas gali veikti savarankiškai kaip planšetinis kompiuteris. Toks universalus „du viename“ sprendimas suderina galią ir mobilumą, o vartotojams suteikia platesnes galimybes kurti, dalintis ir mėgautis įvairiu skaitmeniniu turiniu įvairiose vietose ir situacijose.

Neturintis lygių HP naujos kartos kompiuterių asortimentas pildomas naujais gaminiais taip, kad leistų vartotojams naudotis savo informacija tais įrenginiais, kurie lengvai pritaikomi prie jų poreikių.

„HP SlateBook x2“ yra pirmasis „Android“ hibridinis kompiuteris nuimamu ekranu ir „NVIDIA Tegra 4“ procesoriumi. Šis procesorius leidžia geriau įsijausti į žaidžiamus žaidimus, padidina interneto naršymo spartą, užtikrina sklandų didelės raiškos vaizdo atkūrimą bei suteikia galimybę gauti „TegraZone“ programėlę.

„Klientai nori naudotis savo informacija būdami bet kur, bet kuriuo metu ir bet kokiu prie interneto prijungtu įrenginiu. Be to, jie nori, kad ši prieiga būtų paprasta, – teigė HP Europos, Afrikos ir Artimųjų Rytų regiono Spausdinimo ir asmeninių sistemų grupės vartotojiškų gaminių direktorius Louis Perrin. – „HP SlateBook x2“ yra naujausias pavyzdys mūsų įsipareigojimo tobulinti naudojimosi kompiuteriu potyrius, suteikiant lanksčias ir klientams būtinas galimybes, užtikrinančias jų produktyvumą namuose, biure ar esant kelyje.“

„HP SlateBook x2“ papildo HP hibridinių kompiuterių krepšelį, kuriame yra apdovanojimų pelnęs „HP ENVY x2“. Be to, kartu su „HP Slate7“, jis sutvirtina HP pastangas siūlant prieigą prie „Google“ paslaugų ir kelias operacines sistemas.

Lengvas ir elegantiškas, planšetės mobilumą ir nešiojamojo kompiuterio produktyvumą derinantis „HP SlateBook x2“vartotojų rankose gali labai paprastai virsti iš pramogų įrenginio į darbinį. Elektromagnetinė ekrano ir bazės jungtis, dviguba akumuliatorių sistema – vienas akumuliatorius bazėje, kitas – planšetėje, suteikia galimybę nešiojamąjį kompiuterį nuimant ekraną paversti planšetiniu ir atvirkščiai, nepertraukiant darbo, neišjungiant kompiuterio.

Kad vartotojams nereikėtų funkcionalumo aukoti dėl mobilumo, „HP SlateBook x2“ naudojama „Android Jelly Bean 4.2“ operacinės sistemos versija kartu su tokiomis „Google“ paslaugomis kaip „Google Now“, „Google“ paieška, „Gmail“, „YouTube“, „Google Drive“, „Google+ Hangout“, skirta keliems žmonėms vienu metu kalbėtis per internetą matant vienas kitą, bei „Google Play“, suteikiančia prieiga prie programėlių ir skaitmeninio turinio.

25,65 cm (10,1 colio) didelės raiškos jutiklinis ekranas perteikia kokybišką ir ryškų vaizdą, tikslias spalvas bei sumažina atspindžius. „SlateBook x2“ yra iki 32 GB talpos „eMMC“ saugykla, „DTS Sound+ Solution“ sistema nuotraukų, filmų peržiūrai ir muzikai klausytis.

Išskirtinė HP spausdinimo funkcija suteikia galimybių vartotojams spausdinti tiesiogiai iš daugelio programų.

Savo naujus kompiuterius HP papildo rinkiniu išskirtinių sprendimų ir paslaugų, kurie suteikia visą pluoštą paprastų ir patogių priemonių bei išteklių, padedančių klientams išnaudoti visas HP siūlomas galimybes. Klientai gali papildyti standartinę garantiją įsigydami „HP Care Pack“ skirtą „HP SlateBook x2“, kuris padės išvengti netikėtų išlaidų, susijusių su galimu remontu ar įrenginio pakeitimu.

„HP SlateBook x2“ numatoma pradėti prekiauti Europoje, Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose 2013 m. birželio mėnesį. Jo pradinė kaina sieks 1584 litus.

Daugiau informacijos apie „HP SlateBook x2“ galima surasti www.hp.com/x2 tinklalapyje.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »