„Huawei“ – tarp daugiausiai patentų paraiškų Europoje pateikiančių kompanijų

Publikuota: 2014 m. kovo 12 d. trečiadienis

Europos patentų tarnybos (EPT) duomenimis, pasaulinė informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėja „Huawei” yra viena iš daugiausiai patentų paraiškų pateikiančių organizacijų Europoje. Rezultatai buvo paskelbti kasmetinėje Europos patentų tarnybos ataskaitoje. 2013 metais Europos patentų tarnybai „Huawei“ pateikė 1 077 patentų paraiškų.

Iš viso 2013-aisiais EPT sulaukė 26 000 patentų paraiškų, iš kurių 1 077 buvo pateiktos „Huawei“. Iki 2013 metų gruodžio mėnesio „Huawei“ buvo suteikta 7 300 patentų Europoje. Skatindama inovatyvių patentų kūrimą, „Huawei“ kasmet 10 proc. pajamų skiria moksliniams tyrimams ir plėtrai.

„Huawei“ yra viena iš daugiausiai patentų turinčių organizacijų visame pasaulyje,“ – teigia Cindy Bian, „Huawei“ intelektinės nuosavybės teisės departamento patarėja patentų klausimais. „Iki 2013-ųjų pabaigos mums buvo suteikta daugiau nei 36 500 patentų visame pasaulyje. Tai leidžia įtvirtinti aukščiausias pozicijas tarp patentų paraiškų teikėjų Europoje bei pabrėžti mūsų išskirtinį dėmesį inovacijoms ir įsipareigojimams Europos rinkai.”

„Huawei“ daug metų aktyviai pasisako už griežtą intelektinės nuosavybės apsaugą. Ji yra viena iš pirmųjų Kinijos kompanijų, pasirašiusių kryžminio licencijavimo sutartis su įmonėmis visame pasaulyje. Kasmet „Huawei“ išleidžia apie 300 mln. JAV dolerių teisėtam patentuotų technologijų naudojimui.

„Huawei“ aktyviai bendradarbiauja su kitomis kompanijomis siekdama užtikrinti nuolatinį intelektinę nuosavybę ginančios teisinės sistemos tobulinimą. „Huawei“ palaiko Europos Sąjungos iniciatyvas, padedančias kompanijoms apsaugoti savo patentus, prekės ženklus bei autorines teises ir taip stiprinti konkurencingumą pasauliniu mastu.

Remiantis 2013 metų sausio 20-ąją įsigaliojusia nuostata, Europoje yra suteikiami vieningi (unitariniai) patentai. Tai garantuoja išradimų apsaugą 25 ES šalyse narėse, išskyrus Italiją ir Ispaniją. „Huawei“ šią reformą priėmė palankiai ir mano, jog tai suteiks galimybę vieningai apsaugoti patentus daugumoje ES šalių. Kompanija daug metų pasisako už pasaulinę bei vieningą intelektinės nuosavybės teisių licencijavimo sistemą.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »